• gerek star tv'deki programından gerekse internet sitesinden anlaşıldığı kadarıyla hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip ilahiyatçı.
  • nur yüzlü...
    insanın dinlerken boynuna sarılası gelen gönül adamı
  • birkaç senedir türk televizyonlarında, ramazan ayındaki en iyi sahur-iftar programını icra eden din adamı..
  • kanımca son derece riyakar bir yüz ifadesi olan adam. "peygamberimizi rüyanızda kusurlu görürseniz. mesela görüyorsunuz ve peygamberimizin kolu yok. bu, peygamberimizin kusurlu olduğu anlamına gelmez. kusur sizdedir" demiştir. bu ve diğer benzer ifadeleriyle, 21. yüzyılda nelerle uğraştığımızın bir hayli can sıkıcı ve düşündürücü örneklerini sergilemektedir.
  • star tv yi favori kanal listemde sonlara atmama neden olan ki$idir. tv de gordugum zaman bana bulent arinci hatirlatmaktadir kendisi.
  • ne zaman televizyonda rastlasam görme engelli olduğunu düşündüğüm kişi. neden öyle bakıyor ki?
  • mahallenin hacı lakaplı fakat "mü$teriyi nasıl sevsem" saplantılı, kasasının arkasında çakma hat asılı olan bakkallarını hatırlatan adam. dini tellalık yapanlara özgü bir biçimde, dilinin $eker tadını almaya yarayan ön kısmına bastıraraktan konu$uyor [sünnet falan herhalde?]. gözlerini kısaraktan, "ılımlı" bir $ekilde ağzını yayaraktan, hikayelerini tıngır mıngır tefsir ederken benim yüzümdeki ifade kayboluyor, televizyona bo$ bo$ bakakalıyorum.

be$ dakikadan fazla izlenmesi beyin orucuna yol açabilir.
  • inanılmaz yağcı bir ses tonu ve ve tarzı olan ,herkesin kendi kendine ulaşabileceği yada okuyabileceği şeyleri sanki bu adamdan o tonda dinleyince daha bir sevap olur inancıyla dinlediği izlediği ve para kazandırdığı kişidir.
  • star tv ye el koymuş kişidir. evet, star'a tmsf el koydu sananlar aldanıyorlar, aksi durumda neden sabah, öğlen, akşam ve sabaha karşı sürekli bu zat ekranda konuşur vaziyette olsun ki.. tmsf çıkar konuşurdu..

hergun saat 17:30 - 18:50 arası ve
    03:00 - 05:20 arası star onundur...
  • hikayelerini heredot cevdet gibi helecanli helecanli anlatan zat... o kadar dramatik ki, o misal hz. musa'nin mucizelerinden bahsederken ekranin sag kosesinde canli yayinda kizildeniz ikiye ayrilacak, sopalar yilana donusecek filan diye bekliyorum...
hesabın var mı? giriş yap