• tff başkanı nihat özdemir'in bein sports'a yaptığı açıklamalardan kaçak yayın ile alakalı bölümü.

--- spoiler ---

“korsan yayın büyük bir sorun. illegal yayın azalırsa beın daha fazla para kazanır ve devletimize daha çok vergi öder. kulüpler de daha çok kazanır. tff olarak, illegal yayınla mücadelede beın'in yanındayız. yeni bir yasa dahil her türlü desteği vermeye hazırız.”
    --- spoiler ---

edit: video kaynak

edit 2: juventus - porto maçını kaçaktan izlerken başlık gündem olmuş.

edit 3: kaçak yayıncılıkta zirvenin adı selcuksportshd'den açıklama gelmiş.
  • dünyanın en büyük futbol ligi olan ingiltere premier ligi'ni ayda 8.30 liraya tekabül eden bir paraya ssport'tan izliyorum. istesem onu da kaçak izleyemez miydim? bittabi izlerdim ama müşteri dostu fiyat politikası olunca görüldüğü üzere insanlar seve seve para harcıyor. siyasetten dolayı futbolun f'sinin olmadığı bir lige 150-200 lira para iste sonra da bein para kazansın. ha paşam kazansın tabii, ha paşam.
  • duayen yayıncı selcuk beyden misilleme beklediğim açıklama.
  • gariban dostu nihat özdemir'den beklenmedik bir açıklama. verin ihaleyi trt'ye kimse günaha girmesin kimse de bir şey kazanmasın...
  • aylık 20 lira yapın o zaman sizde insanları kaçak yayına mecbur bırakmayın.. sanki millet bayılıyor kaçak yayına.
  • nihat özdemir'in yasa çıkarabildiğini öğrendiğimiz açıklama.
  • iki yıl kadar önce süper lig'in yanı sıra premier league, la liga, formula 1 ve bazı nba maçları varken aylık 99 veya 109 lira olan paket, şimdi sadece süper lig varken (benim için çok fazla önemi olmayan serie a ve ligue 1'i saymıyorum) aylık 159 lira.

dolar yarı kat artmış olsa da, sence süper lig için bu kadar paraya değer mi nihat bey? önce malına bak sen, sonra o mal için belirlenen fiyata; ancak ondan sonra laf edebilirsin kaçak yayın izleyen adama.
  • suçla mücadelede en etkili yöntem, kişileri suç işlemeye yönelten durumları analiz ederek varsa öncelikle o durumlardaki yanlışlıkları gidermektir. parasını verenin bile sağlıklı hizmet alamayıp kaçaktan takip etmek zorunda kaldığı bir yayının bu kadar pahalıyken, kaçak yayınlar engellendiğinde abonesinin artacağını düşünmek çok iyimser kaçar.
  • kaçak azalırsa bein daha fazla kazanır daha fazla vergi verir demiş. ya hu adam beini siktir et madem böyle vergi hassasiyetin var önce sen düzgünce vergini öde. hem bein niye daha fazla kazansın desene orada 150 tl aylık fiyat mı olur ne yapıyorsunuz siz diye orta gelmiş mis gibi yapıştır voleyi diyecem ama kimden ne bekliyorum.
    beinün bu kafayla seneye yayın ihalesi yerine başını alması lazım. bakire kadının bekaretini koruduğu gibi özetleri koruyorlar kimseye vermiyorlar. kendi sitelerinde bile saçma sapan dakikalar veriyorlar.
  • ve selçuksportshd buna götüyle güldü.*
hesabın var mı? giriş yap