• odtü karakol binası burger king olsun kampanyası idiotluğunun sonucu olmasa da, gerçekten bu kafada bir müşteri kitlesine sahip olacağı beklentisiyle odtü'de açılmak üzere olan burger king restoranı.

eski pizza hut'un yerinde dekorasyon çalışmaları devam etmektedir.
  • forma reklamı almayan barcelona'ya benzettiğim odtü'nün sinesine girecek olan mekan.
  • na buraya yazıyorum protesto edilir, ortalık vaveylaya verilir. ama yine de kabullenilecektir.
    çarşı içindeki cafe-restoranların fiyatlarına bakınca burger king paçoz kalır. müstahak.
  • iş yapacaktır, dandik dandik yemeklere saçma paralar isteyen, servisleri 1 saatte yapan diğer tükanlara kapak olacaktır.
    zaten tanıdığım heresin başta kebbapçı olmak üzere en az 1 dükkana gitmeme yemini var.
    ayrıca pizza huta tepki koymayanlar buna da koymayacaktır.

özet: fiyatları diğer şubeleriyle aynı olacaksa fiyat/performans oranı en iyi olacak, artı olarak da diğerlerinin 10 katı hızlı olacağı için haksız rekabet yaşatacak tükan.
  • odtü çarşı'ya açılacağı dedikodusu yayılan fast-food/saadet zinciri.

kampüs içinde ve hatta çevresinde çok değil 5 liraya adam gibi bir yemek yiyecek yerimiz olmadıktan sonra, ister burger king girmiş, ister aynı zihniyetle işletilen onlarca çarşı restoranı hiç farketmez. kapitalizm, burger king, mc donald's vb. gibi simgelere takılmak yerine çarşıda dandik yemekleri yapan restoranın öğrenciye neden 5 lira civarında yemek vermediğini sorgulamak lazım bence.

sahi, kalitesiz hizmet veren yemekhanenin genellikle lezzetsiz yemekleri öğrenciye 2.5 lira idi değil mi?

p.s. 5 lira götümden sallanmış olup, 1 öğün yemeğin olması gerektiğini düşündüğüm paradır.
  • eğer odtü benim bildiğim zamanlardaki odtü olsaydı en absürd hayallerde bile olmazdı ancak şimdilerde ne odtü o odtü ne de türkiye o türkiye. devrim yazmakla o ruh geri gelmiyor tabii ki.
  • odtü yemekhanesinin kalitesini düşürüp insanları çarşıya mahkum eden, böylece çarşıdaki işletmelerin kiralarını arttırmayı görev bilen, döner sermaye bir yandan dönerken, dönenlerden ve gidenlerden on/yüz milyarları cukka yapan yönetimler/yöneticilerin odtü'yü parça parça teslim etme adımlarından biri dahilinde, burger king türkiye şirketine kiralanmış döner sermaye işletmesi.

birkaç sene önce sadece şaka konusu olabilecek olan şeyin bugün tam ortada olması ve bunun odtü'ye sivil polis girmeli mi, türban sorunu ne olacak, yurt turnikeleri ne olacak gibi sorunların tartışıldığı bir zeminde ve zamanda kampüse dahil olması ise düşündürücü bile değil. görüntüde!
  • acilmasi ogrencilerin menfaatine olan uygulamadir. mcdonaldsin kapatilmasi okulda bulundugu doneme denk gelmis bir ogrenciyim. mcdonalds sonrasi donemde carsidaki yemek fiyatlari artarken yemek ve servis kalitesinin nasil dip yaptigini da gordum.

simdiki durumu pek bilmiyorum ama eger eskisi gibi ise (ki cokca sikayet duydum) burger king'in carsi esnafini adam edecegini umuyorum. ustelik bunu genel anlamda fast food fikrine karsi bir adam olarak soyluyorum ama guclu alternatifler olmayinca koyde degneksiz gezen cok oluyor.

ogrenci kardeslerime tavsiyem burger king ile ugracasaklarina okula sivil polislerin girmesini engellemek icin calismalari yonunde olacaktir.
  • pizza hut ın boşaltığı yerde şu an hiçbir çalışma yok. burger king ile odtü anlaşamadı mı ne.
  • dönemin bitmesini fırsat bilmiş olandır.
    http://img440.imageshack.us/…10150381545785621.jpg/
hesabın var mı? giriş yap