• severek dinlemekteyim kendisini lakin sound'u biraz amatör. komodor'a benzettim ilk dinlediğim şarkısında kendisini. şarkı aynı yollar idi. daha sert sesler kullanarak mıymıy gidişatından kurtulabilirse, müziğine biraz daha enerji verirse daha sevilesi olacak gibi benim gözümde. tabii şu haliyle de ayıla bayıla dinliyorum, aksini iddia etmek ayıp olur. ama benim "genç kız müziği" diye tabir ettiğim bir hava var hep şarkılarda, tam da ifade edemedim kendimi. vokalde bir mıymıntılık, bir uykudan yeni uyanmışlık, bir ağır yemek yemişlik var.

halbuki entry yazmaya karar verdiğimde ne kadar sevdiğimi yazacaktım, hiç sevmiyormuşum gibi oldu böyle. insan sevdiğini yerden yere vururmuş derler ya, o gözle bakın lütfen yazdıklarıma.

bum.
  • dokunur.
  • adıyla boomcu onur'u akıllara getiren kişi.
  • yil olmus 2018 hala diyorum ki albumunu oturup tek sarki gibi dinliyorum. hic yasamadigim anilarimi hatirlatiyo sanirim
  • herif çok güzel müzik yapıyor yahu. 2016'yı tüketmeye yüz tuttuğumuz şu günlerde tekrar dinlemeye başladım da, şarkıları hiç eskimemiş. hala 2006-2007'deki gibi lezzet veriyor.

yıllar sonra bir sebepten ötürü tekrar sığındım kendisine, hiç pişman değilim. keşke daha çok üretse, keşke daha çok bilinse. niye kendisini bilen ve dinleyen bu kadar az insanız hiç anlamadım. spotify'da da var, apple music'te de var, youtube'ta da, soundcloud'ta da var. niye dinlemiyonuz olum manyak mısınız? ne dinliyorsunuz da bu adam bu kadar az dinleniyor, bu kadar az müzik yapıyor?

ne özlemişim belli değil yalnız, gün doğana kadar dinleyeyim de yarına allah kerim.

edit: yalnız. sağlam bira içiriyor. baya bira içme isteği doğuruyor adamda. dur bi tane daha içeyim.
  • duydugum en sacma sahne ismine sahip adam.
  • kendisini jay jay johanson'a benzetiyorum aşırı derecede... yaptığı müzik ve sesi bende bu izlenimi yarattı.. albümü ise çok güzel.. dokun, vurursun patlar ve bi dur şarkıları tekrar tekrar dinlenesi... çok başarılı..
  • bi dur şarkısı durduk yere aklıma gelince dinleyeyim dedim. sonra diğerleri derken şaka maka hepsine eşlik edecek kadar aklımda kalmışlar.

yavaşlık içinde bu denli hareket çok ilginç. kara delikten içeri çekilir gibi bir müzik ve dünyevi sözler. bu birliktelik mayhoş bir tat bırakıyor zihnimde. seviyorum.
  • 28 mayıs 2013 taksim gezi parkı direnişi suresince yurt disinda yasayan pek cogumuz gibi direnis destegi icin twitterda kendini paralamaktadir.

yaptigi isleri cok da severim. not dusulsun istedim.
hesabın var mı? giriş yap