• toplumun gazını almak için sınır dışı edilir. ülkenin sınırları sınır değil yol geçen hanı olduğu için aynı kişi 5 gün sonra yine türkiye'ye giriş yapar. sonra daha beterini yapıp çeker gider.

“ceza almamış ilk suçtan daha cesaret verici bir şey yoktur.”
    marquis de sade
  • vukuatı; (bkz: çocukları gizlice videoya çeken pakistanlılar) başlığındadır. emniyet güçlerine ve kaymakama teşekkürlerimi sunuyorum. ülkemizde görmemiz gereken manzaradır.
  • gaz alma cabalari der gecerim. bayrama kadar en az 2 milyon kacagi postalamadiginiz surece beni inandiramazsiniz!
  • yokmuydu o öne eğilmiş kafaya gelişine bir şut çekecek...
  • hangi pakistanlı sapık? bir sürü var. dedirten eksik bilgi veren haberdir.
  • hepsini yollayabilsek bu sapiklarin
  • iyi de bu en salağı. çekip yayınlamış. bunun gibi milyonlarca var. sadece bu gönderilse ne olucak? ayrıca sınır mı var? bugün gönderirsin haftaya elini kolunu sallaya sallaya tekrar girer ülkeye.
    t: gaz alma amaçlı uygulama. bakın bakın hemen aksiyon aldık merak etmeyin.
  • normal bir an. ne yapalım yani?

bunun gibi binlerce primatın her gün sınırlardan geçmeye devam ettiği, on binlercesinin de sokaklarda fink attığı güzide ülkemizde, sapık bir oropsu çocuğu polis tarafından yakalanıp göz altına alındı diye alkış mı tutalım?
    beklenti bu kadar mı düştü yani?
  • herifte ne pasaport var ne başka şey. elini kolunu sallaya sallaya ülkeye gelmiş. bir de “ ben çocukları çekmenin suç olduğunu bilmiyordum” demiş! lan gerizekalı burası pakistan mı? ama suç sende değil, esas suçlu “hudut namustur” sözünü delik deşik edip ülkeyi dingonun ahırına çevirenlerde.
  • "bir daha geri alınmamak üzere, sınırdışı edilecek" zaten, sınırdan izin alarak geçtikleri için kesinlikle bir daha türkiye'ye giremez evet. sınırdan girmemesini sağlayacak tek şey, şu anda fiziksel hadım yapılıp, sınırın öte tarafına gönderilmesidir.
hesabın var mı? giriş yap