• milli irade bunu istedi yapacak bir şey yok.

edit: başlıktaki bazı aklı evvel akoğlanlar hala 20 senedir ülkeyi yöneten parti ile bu zamların ilişkisini kuramamış anladığım kadarıyla.
  • yemeyiverin. istikrara oy verin ki bu şekilde istikrarlı bir şekilde zamlar devam etsin. siz de yemeyiverin. size çok peynir meynir.
  • peynir bulamayan cheesecake yesin.

al iste bak firsatcilikmis. bu kadar kolay yani.

got kadar evin 5 milyon lira, tenekeden arabanin 1 milyon lira olmasida firsatcilik dimi?

ne kadar kolay satılıyorsunuz be? kac paraya ?

edit: bu milletin anlama kapasiteside düşmüş arkadas. alinti yaptigim entryde adam firsatcilik diyip geçmiş. bende diyorumki firsatcilik falan degil enflasyon bu.
    sorumlusu da heralde hukumet yani dogal olarak.
  • peynirsiz yaşarız ama vatansız yaşayamayız hulooo diyen milyonlar var, bizde onlarla beraber cehennemin ortasında yaniyoruz.
  • akpli olduğunu bildiğim ve ısrarla rte'ye oy veren tanıdıkların yanında ekonomiyi öylesine övüyorum ki muhtemelen arkamdan sövüyorlardır.

benzin bana göre ucuz, peynir bedavadan az pahalı, geçen kış kombiyi kökledim ve pencereleri açtım, avrupa açlıktan ölüyor ben burada sefa sürüyorum, türkiye cennet diye diye açlıktan ağzı kokan tiplere sıkıntı veriyorum.

ulan geçen seçimde(2018) ekonomi bu kadar leş değilken, rte kazandı diye bir tanıdık kargo çıkması fiorino'su ile kutlamaya çıkmıştı. sigara almaya gittiğim akaryakıt istasyonunda denk geldik. yemin ediyorum 50 liralık mazot almıştı hahaha. onunla da reisinin seçimi kazanmasını kutluyordu.

hak ediyorlar birader. acımayın. açlıktan ölen ölecek. umrumda değil.

ekleme: muhalefet fakir fukara yardımı diye benim vergilerimi dağıtacak olursa da gider en önden protesto ederim. her koyun kendi bacağından asılır.
  • pazar ilk kez küçüldü arkadaşlar insanlar peynir alamıyor zira. senelerdir küçülmezdi peynir pazarı peynir sofraların olmazsa olmazıydı artık lüks ürün olma yolunda.

tanım: akpnin rezil ekonomi politikalarının sonucudur.
  • 500 lira olsun ülkenin yarısı yiyemesin.
  • venezuela halkı uyarmıştı halbuki başlanlık sistemine sakın geçmeyin diye.
    arjantin ve venezuela ile kıyaslayanlara bir sözüm var, bizim durumumuz inanın ki şu an onlardan kötü durumda. orada mazot, benzin, ev kiraları o kadar ucuz ki aklınız durur.
    et fiyatları ha keza arjantin tam bir et cenneti istediği kadar enflasyon olsun adamlar 3 öğün et yiyebiliyor.

bizde?
  • yemeyin, zaten vitamine proteine kalsiyuma falan ihtiyacınız yok, akp ile yönetiliyorsunuz alo, sizi yönetecek adama oy verenler vitaminsiz zaten, yiyebilse kafası çalışacak da..
hesabın var mı? giriş yap