• meali, ''kalbimi kırdınız, belanızı sikeceğim'' olan bakış.
  • türkiye cumhuriyeti'nde yaşayan biri olarak hiçbir türk siyasetçinin veremediği güveni bu adam veriyor.

yapmacık değil gerçek bir acı var bakışlarında. kınayacak gibi değil; buradan çıkıp bunu yapanların 7 ceddini yok edecek gibi bir bakış var. büyükelçiye söz veriyor gözleriyle. "şehit oldun daha ne istiyosun" demiyor, "moskova'da bir sokağa ismini veririz" demiyor, "bunu yapanlara lanet olsun" demiyor. bunu yapanlara cehennemi, bu dünyada yaşatacağına söz veriyor. gerçek bir dünya liderine yakışır şekilde.

debe editi : fethi şahin ve sefter taş'ı unutmayacağız. sizi kurtaramadık, mahcubuz çocuklar. bizi affetmeyin.
  • "ah be dostum sen bu hallere düşecek adam mıydın? ben de sana bunu yapanlardan intikamını almazsam putin değilim" ifadesini tek fotoğrafa sığdırmış bakıştır.
  • seni burada böyle mi görecektim der gibi bakmış. inanamıyor, acısı büyük.. bizim siyasetçilerin bir saniye sürüp geçen acısı, üzüntüsü gibi değil. samimi, büyük gerçek bir acı var yüreğinde.
  • olmayan bakıştır. adam bildiğin mahçup bir şekilde bakıyor. kusurumuza bakma kardeş öyle olmamalıydı ayıp ettik demiş sanki.
  • o değil de sağındaki askere bakın !
  • bu fotografi az once putin karsiti liberal bir rus olan arkadasima gonderdim, "once pilotumuzu sonra elcimizi oluren turklere karsi caresizligin bakisi" diye yorumladi.* herkes gormek istedigini goruyor. putin sanki intikam alsa sadece erdogan'a ya da akp'lilere zarar verecekmis gibi istahla "ananizi sikecem diyor bakisi" diyen kekolar gibi.
  • bir çok gözyaşından daha evla, daha anlamlı bir bakışdır, suçluluk duygusu hissettigini düşündüren bakışdır, merak etme rahat uyu, misliyle alacağım intikamını bunu yapan soysuzlardan bakışıdır, vedadır, son bakışdır dosta.
  • "sana karşı mahcubum bakışıdır. koruyamadık bizleri affet." bakışıdır.

not: soldaki yeni yetmeninde eli işte gözü oynaşta .
  • ne intikamı bildiğin bok yoluna gittin be olum bakışı var orada.
hesabın var mı? giriş yap