• tonight adlı şarkılarının barmenin hemen önünde soğuk bir bira eşliğinde dinlenilmesi ısrarla tavsiye edilir.
  • supergirl'den çok daha güzel şarkıları olan grup.

yok olup gittiler yemin ediyorum. bir sometimes, bir tonight'a yazık oldu. ona çok içerliyorum.
  • solistinin irlandali, geri kalaninin alman oldugu grup . supergirl'le cok unlenmi$lerdir . if i go, stripped, josephine, torn, swim gibi fena olmayan $arkilari vardir ancak supergirl'den sonra dinleyiciye bekleneneni vereceklerini sanmiyorum .

sitelerinde dil secimi sayfasinda deutsch ustunde alman bayragi ama english uzerinde irlanda bayragi var . naber .
  • durup durup şahane şarkılar patlatan grup. supergirl, star, tonight. arkasını bekliyoruz elbette. edit: patlattılar tabi, "sometimes" ile afallattılar, bünyeyi yine yerlebir ettiler.
  • itüfest 2004'te alright'i soylerken solisti gaza gelip ucan tekme atmis ve yere yuvarlanmis, sonra da ayaga kalkip "alright, everything is alright" diye sarkiya devam etmis grup. bateristlerinin sahnenin arkasinda yaptigi baget sovu ve klavyecinin saclari ucusup yuzunu orterken harika bir sekilde yan flut calmasi herkesi kendilerine hayran birakmistir.

solist supergirl'ü soylemeden once erkeklere hitaben "siz turk erkekleri gercekten cok sanslisiniz, cunku etrafinizda bu kadar guzel kizlar var. simdi bu sarki buradaki kizlar icin geliyor, bu sarkinin adi supergirl'dür" demis ve sarkinin girisiyle herkes kopmustur.
  • hakkinda bu kadar az entry girilince yazarların daha sometimes adlı şarkıyı dinlemediklerini anladığım grup. böyle çok naif bi tarzları var. alman grubu olmalarına rağmen solistlerinin irlandali olmasindan mutevellit ingiliz grubu havası var. çalışmaların devamını bekliyoruz efenim.
  • 2000'li yılların başında keşfettiğim reamonn grubunu uzun süre ingiliz sanmıştım. meğer solistleri hariç grubun tamamı almanmış. 1999 yılında kurulan ve çıkardıkları ilk single (bkz: supergirl) ile döneminde beğeni toplayan bir gruptu.
    2009 yılından sonra albüm ya da single çalışmaları olmamış, 2014 yılından sonra kendi web sayfalarında bile yeni bir haber yok.
    https://www.reamonn.com/archive/de/news/index.html

(bkz: sometimes) ile yerlerde sürünürken ayağa kalktığımız, kendimize "neden" diye sorduğumuz, bir meltem rüzgarı ile gözyaşlarımızı silip güçlenerek veda ettiğimiz günleri;

(bkz: tonight) ile kendi çekiciliğimizi test ettiğimiz, gülümsediğimiz günleri;

(bkz: supergirl) ile kendi kendimize salındığımız, derdimize dert eklediğimiz günleri özlemiyor değilim...

her şey zamanında mı güzeldi bilemiyorum. ama iyi müzikler iyi ki var. iyi ki duygularımızı incitmiş de ayağa kalkmışız, iyi ki her zaman bizi yepyeni başlangıçlara savurmuş hayat...
  • ooh tonight, you killed me with your smile
    so beautiful and wild
  • mor ve ötesi'nin ilham aldığı grup olduğunu düşünüyorum.
  • "tonight" ve "supergirl" gibi 2 tane aşırı iyi şarkıya sahip gruptur. "supergirl"ün alt yapısı mor ve ötesi'nin "bir derdim var"ına çok benziyor
hesabın var mı? giriş yap