• silmek.
  • acilen terapi alması, bunun için deneyimli ve iyi eğitimli psikolog bulması. merak etmesin eskisinden sağlam olur. bir iki yazılım güncellemesi ile normale döner. hatta gerekirse reddedilmeye sebep olan bugları da temizleriz alimallah. böylelikle ''server not resolving dns names'' mesajları da son bulur.
  • olur öyle. küfür de etmenin mantığı yok, bir kere zaten beğendi ise kız seni daha sonra da tekrar beğenir (eğer kendi ömrünü tamamlayacak hamleler yapmadısan, yani mesaj atmayı kestiğinde üzerine aşırı darlamadıysan gibi). bi önceki flörtü unutamamış olabilir aportta bekle azıcık hareketli bir hayatının olduğunu sağda solda göster, eski flört ömrünü tamamladığında ilk hamleyi sen yap tamamdır.
  • kahveye gidip king oynaması lazım. son iki girince hiçbir şeyi kalmaz.
  • sikin abi.

güzel sikerseniz 2 gün önce ayrıldığı eşini bile unutur.

bir de öküz olmayın. romantizmin bokunu da çıkarmayın ama ara sıra minik sürprizler yapın.

her dediğine de evet demeyin.

sonra böyle şeyler yaşamazsınız.

teşekküre gerek yok.
  • yüzünde en sahici gülümsemesi ile mutluluklarını alkışlamak. (bkz: edit) sevmediyse zorla sevdirecek halimiz yok. yola devam.
  • (bkz: reddedilen erkeğin selamı sabahı kesmesi)

inatçı kirler için kesin çözüm.
  • valla ben aynı hafta içinde 3 kere reddedildim. yılmadım, dedim bunlar bana vermiyorsa başkası verir. ve bugün hiç beklemediğim bir banka bana kredi verdi. yılmayın arkadaşlar.
  • kafanı eğip yoluna bakacaksın.
  • arkasından orospu demek yerine hazmetmek sineye çekmek.
hesabın var mı? giriş yap