• ben hülya avşar'a üzüldüm, poposunu ellemesinin hiç bir değeri kalmadı artık.
  • bir bu adam, bir de shakira bu ülkenin evladı gibidir. elimizde büyüdüler.

tee o zaman abd ve pekçok avrupa izleyicisi bunların adını bilmezken, burada süperstar gibi muamele görmüşlerdi.
  • annemin eşcinselliği hakkında 'belliydi zaten, kaymak gibi çocuk' şeklinde yorum yaptığı şarkıcı.
  • heteroseksüel kadın hayranlarını üzüntüye gark ederken heteroseksüel erkeklerde kafa karışıkığı gözlemlenmekte. kimisi "tüh yeaaa, yakışıklıların çoğunlukla gay olması tezi doğrulandı" deyu hicap duyarken kimisi de "nihohohaa gördünüz mü işte o da gay çıktı" diyerek bu yağuşuhlunun kadınların ilgi alanı dışına çıkmasından mütevellit kutlamalarına ateş üzerinden atlayarak devam etmekteler. biseksüeller olaydan pek etkilenmezken, gay erkekler tarafindan sevinçle karşilanan beyanat lezbiyen kanadından beklendiği üzere çok fazla yankı bulamamıştır.

evet homofobik yazarlar, şimdi size bağlanıyoruz...
  • yaklaşık 38 senedir bilinen bir şeyi bunca zaman inatla açıklamayarak yüzyılın en inatçı grammy'sini almıştır.

well, duuuuuuuuh?
    - ny times

zzzzzzzzzzzzz...
    - e! news

şok şok şok! sonunda açıkladı!
    - hurriyet
  • (bkz: gozunuz aydin)
  • ben ricky martin olsam kendimden başkasıyla çıkmazdım. ziyadesiyle o da gayliği seçmiş.

cidden olağanüstü yakışıklı bir insandır. elmacık kemiği çıkık ama burnu güzel diil ıhh diye burun kıvrılacak hiçbir yeri olmayacak kadar çok yakışıklıdır.

fani güzelliği geçici, bunu bir yere bırakırsak popüler olmak adına sevişmeli çektiği kliper bir yana, çok güzel şarkıları da vardır, sesi de oldukça güzeldir. özellikle ispanyolca söylediği şarkıları dinlemeniz tavsiye edilir. (bella'yı dinleyiniz)

encekleri de pek tatlıdır yahu, kızı olsa kimbilir nasıl olacaktı. neden olmasın ki ricky? neden düşünmeyesin?

iyi de bir insandır şimdiye kadar bi hasetliğini çirkefliğini görmedim.

bunca yıldır aşıkım aşıkım dediğim adama güzelleme yazmak boynumun borcu idi.

imzası:
    küçüklüğünü ricky martin'e aşık geçirmiş bir standart türk kızı
  • az önce sky türk'te haberi sunan hanım kendisini şöyle tanımladı:
    "ricky martin, nam-ı diğer ricky"
  • kicina kurban oldugum insan
  • yeni zelanda cami saldırısıyla ilgili olarak, "camide 40 kişiyi öldürdü, 20 kişiyi ağır biçimde yaraladı. uluslararası medyada saldırgan veya aşırı uçtaki kimse deniyor, fakat kimse terörist demiyor. neden? çünkü müslüman değil(!). adam terörist." diye paylaşım yaparak tavrını ortaya koymuştur. hayır yani hakikaten, müslümanlara karşı gerçekleşen saldırıda, saldırganın terörist olduğunu söylemek neden bu kadar zor? neden olay sadece radikal islamcılara gelince "terörist" olmuş oluyor?
hesabın var mı? giriş yap