• adam zaten normal hayatının sonuna geldi..doğal yollarla ölmesi daha muhtemel görünüyor.
  • tapınakçılar tarafından öldürülmüş süsü verilip arka sokaklar'a emniyet amiri olarak yerleştirilen baron sayın mehmet karahanlı'nın tekrardan baronluğa dönüşünün işareti olarak nitelendirilebilecek bir olay.
  • emeklilik yeteri etkiyi vermez. öldürülmesi makul. emekliliği yarım bölüm götüremezsin, öldürülmeden arka sokaklar gibi bir dizide 10 bölüm çıkar.

lakin rıza baba ölünce yerine hüsnü mü geçecek? adamda liderlik vasfı yok bir kere.
  • kesin tapınakçıların işindir. girme o mahzene rıza baba aklın varsa
  • bu haftaki arka sokaklar dizisinde rıza baba suikasta uğrayarak öldürülüyor.

bir devir sona eriyor. rip.

edit:

610. bölüm fragmanı

bu dizi başladığında bekardım. şimdi büyüğü 11 küçüğü 9 yaşında iki oğlum var. dizinin tamamını izlemeye kalksanız 30 gün boyunca yemeden, içmeden, uyumadan izlemeniz gerekiyor. öyle bir dizi.
  • devlet memurlarında 65 yaşı geçtim, polis, asker gibi mesleklerde yıpranma payı var. dizi senaristleri bunu bilmiyor galiba,. diziden çıkması için öldürmelerine gerek yoktu keşke emekli etseydiniz.
  • dizide nikah masasının altındaki bomba ile ölmeyen adamı nasıl öldürecekler merak ettim, sanırım atom bombası atılacak.
  • bu adamın bir ailesi var sevenleri torunları falan var yani düşünün kendi babanıza, dedenize zaten yaşlı yakında ölür dendiğini, tepkiniz ne olurdu?
    saçma sapan yorumlar yaparak zeka seviyenizi belli etmeyin dışlanırsınız, gerizekalı, zihinsel engelli sanırlar sizi.
    benden uyarması!
hesabın var mı? giriş yap