• meclisimizin adeta medarı iftihar'ı, milletvekilimiz rümeysa kadak'ın aşırı yoğun ve yorucu kişisel dumpıdır.

efenim bu aşırı yoğun ve yorucu kişisel dump yurtdışı gezisi, (bkz: şirin ünal) ile yumurta yarışı, balkonda çay ve fotoğraf keyfi gibi lanet olsun böyle yaşama dedirtecek aktiviteler içermektedir.

sayın vekilimiz için çalışmıyor diyenler utanır mı ?

hiç sanmam..

instagram paylaşımı

edit : bir de sizi şöyle alalım (bkz: mustafa kemal paşa ne istersen iste benden)
  • (bkz: cringe)

demek bir sürü mail, ilaç ve toplantı he... bir işe yarıyormuşum gibi çek pampa.
  • "dump ne lan? be vicdansızlar dump ne? türkçesi yok mu bunun? ecnebi misiniz amcam siz? niye ecnebice konuşup yazıp çiziyorsunuz?" denilesi sabah sabah insanı sinir eden paylaşımdır.

ekleme: dilin asırlar içerisinde etkileşimi sonucu yabancı kelimeler alıp vermesinin ne demek olduğunu hepimiz biliyoruz. mesela ecnebi de arapça bir kelime, yerine türkçe sandığımız yabancı kelimesi bile farsça. dil etkileşiminin önüne kimse geçemez. internet sayesinde sadece türkçe değil tüm dünya dilleri aşınıyor. hem de asırlar içerisinde değil sadece yıllar içerisinde.

buradaki eleştirimin ana fikri özentiliktir. dump yerine boşalttım galerimi, rahat ettim, camdan sarktım, huzur buldum denmesi çok daha güzel olmaz mıydı?
  • çok iyi anlayıp anlamamazlıktan gelmeyi yeğlediğim saçmalıklar silsilesi.

(bkz: rümeysa kadak kim)
    (bkz: dump ne dump)
    (bkz: dump ile dumper)
  • vergilerimizin yumurta yarisi olmasi...

tosun paşa filminde gibiyiz oglum...
  • allah kimseyi şunu takip edecek kadar boş insan yapmasın dediğim başlıktır.
  • şirin ünal şey değil mi bu arada..
    evinde çalışan nadira kadirova'ya tecavüz edip öldürdüğü iddia edilen milletvekili değil miydi? yumurta yarışılrı falan.. rumeysa gümbürtüye gitme bak.. aman diyim
  • bu kadar genç yaşta millet vekili olunmamalı ya. bir de bu kadının hayatı boyunca millet vekili maaşı alacak olması gerçekten yazık bu millete ya.
  • olm ben 54 maili bir günde sabahtan öğlene kadar alıyorum la.

17 toplantı 2 hafta için gayet normal hatta rookie numbers

tüm devlet memurlarının bir yıllığına özel sektörde çalışması gerekliliğini hatırlatan başlık.

sonra bakın şikayet eden var mı
  • işim gereği günde 200 300 arası maile cevap veriyorum. sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki tane toplantıya giriyorum. yine de bu hanımefendinin aldığı maaşın 10 da 1 ni almıyorum. adaletine sokayım dünya.
hesabın var mı? giriş yap