• (bkz: kaynak gtm)
  • ümmet sabah namazına kalkmakla uğraşmasın tüm ülkeyi sabah ezanıyla uyandıralım böylece aşırı müslüman ve dindar bir ülke oluruz düşüncesi.
  • (bkz: ya bsg)

- 4 yıl doğrudan abd'ye iş yaptım. 7 sa 8 sa fark hiç de işimi bozmadı. yanlışa da yanlış deyin amk.

t: ancak ak trollerin savunacağı saçmalık.
  • sabahın köründe gmt diye gtm yazacak kadar gözünü açamayan trolün akpyi sevdirmeye çalışması.
  • işte bu yaz saati uygulaması gmt’yi gtm yazdırır adama, vücudun biyolojik saati daha uyanmadı çünkü.

t: millet sabah namazını kılıp(sabah namazı kılan kaç kişi varsa artık) hiç yatmadan işine gitsin diyedir, daha mantıklı, ulvi bir sebep aramayın.
  • 1.sebep:
    vatan hainliği

2. sebep:
    vatandaş düşmanlığı

3. sebep:
    yandaşlık

4. sebep:
    para candaşlığı
  • bu ticareti gercekleştiren toplasan 500 şirket ya var ya yok. onlar da uyumuyor zaten. 8 yaşında bir çocuğu bunun için zifiri karanlıkta okula yolladıklarını düşünmüyorum. bu kararı düşünerek aldıklarını bile düşünmüyorum. içlerinden biri ben erken kalkıyorum, herkes erken kalksın demiş bile olabilir.
  • ülkede tasarruf yerine israf modelinin benimsenmesi, yansın ampuller modeli.
  • akp bir yasa çıkarsa dese ki bundan sonra herkes yola sıçacak!
    götünden mantıklı bir açıklama uydurup savunacak insanların olduğunu gösteren başlık.
    yanlışa da yanlış diyin! o kadar da omurganız olsun!
  • her seyi para ve ticaret ustune kurdugunu zanneden cahil eksici, baslik acmayi bile bilmiyorsun.

insanlarin psikolojisi bozuldu. sen kendini nereye konumlarsan konumla. aydinlik gorsen belki biraz kafan casilirdi.

tanim: yersiz bir baslik.
hesabın var mı? giriş yap