• kabataş tramvay durağının alt geçit çıkışından çıkarken turnikelere akbil basmaya çalışmak.
  • benim sedat bey diye hitap ettiğim, ama bana adımla seslenen adamı (adam taşşaklı da biraz konumu itibarıyla) arayıp, sekreterine "ben kızıl sakal bey, sedat orda mı?" diye sormak. kendini telefonda "bey" diye tanıtan kaç kişi tanıyorsunuz? sekreter de "kompleksli mal" demiştir içinden.
  • cok buyuk bir teknede demir atarken irgatin bosaldigini gorup yuzlerce kiloluk zinciri yakalamak icin hamle yapmak. herkesin n'apiyor bu manyak seklinde bakmasi sonrasinda ise cevap verme ihtiyaci hissedip; yakalayamamis olabilirim ama hizini kestim ve butun organlarim hala yerinde demek.
  • moda'daki tramvayı durdurmak için el etmek, durmayınca "ya dursanaaaaaaaaaaaa" diye haykırmak, cinayet işleniyor sanan adamın durması, durağa gel diye işaret etmesi, elimi kulağıma götürüp "ara beni" işareti yapmam.
    sarhoştum galiba. ve bu da saniyelik değil ciddi ciddi mallık hali.
  • eski ev arkadaşımdan geliyor; oturmuş televizyon izleyip içiyoruz bi akşam. aniden bir şarkı takılıyor kafama ve arkadaşa soruyorum;
    -lan bi şarkı vardı hani, "bana bu şehri anlatip durma, her taşını bilirim ezbere" falan diye, kim söylüyordu ya onu?
    +.....türkçe mi?

yok slovakça amına koyiim, o zaman söyleyememiştim gülmekten, şimdi söyleyeyim.
  • -radyoda seninki çıkıyor. haberin var mı?
    -sesli mi çıkacak yani...

cevabı ile magmaya yol almaktır.
  • + türksel şarj aleti olan var mı?
  • abi kişiyle online oyun oynanmaktadır, ben oynarken abi kişisi izlemekte, öğretmeye çalışmakta ve arada bir "beceriksiz misin, şu tuşa doğru bassana" gibi azarları bir bir saydırmaktadır. üzerimdeki baskıdan rahatsız olan ben "bunun pause tuşu nerde ya bir su içip gelicem" dedim, hala da abi kişisi bu olayı hatırlatıp kendi kendine gülüp, arkadaşlarına da anlatıp beni rezil etmeye devam etmektedir.
  • her milletten insanla beraber super bowl izlenirken 3.ceyrekte iyice bunalip 'how many quarters are there in this game?' diye bagirmaktir... bir tamda kac ceyrek oldugunu sormak nedir!!! bir ben bilirim o anda nasil yerin dibine gectigimi.
hesabın var mı? giriş yap