• ne diyosunuz?
    not: espri yapmıyorum.

edit: öncelikle şu gereksiz başlık altında en çok beğeniye sahip entry'ye sahip olma ayrıcalığını sunan sevgili ve kıymetli ekşisözlük ahalisine teşekkürü bir borç bilirim. size layık olacağım.
    bununla birlikte,
    size sözler hazırladım umursamaz gevşekler..
    bu platform bir çoklarımız için en önemli haber kaynağı ve gündemi takip etme aracıdır. sizin bana göre gerzekçe olan gündeminiz belki sizin için önemli olabilir, bunu paylaşma gereği hissedebilirsiniz, bu herkesin en doğal hakkı, ama nezaketen sahiplendiğiniz gündem, pr yada her ne haltsa bu hususta bir açıklama yapsanız daha az nahoş olurdu. yapmacık olmayan bir tepkiler silsilesiymiş gibi gizem oluşturmaya çalıştığınız pr'ınız yerin dibine bata swh. vurun ekşi ahalisi! let the lynch begin!! swh

edit1: umarsızı umursamaz yerine kullanmışım, tarih öncesi çağlardan beri yaptığım bu hatayı düzelten serbronze’ye teşekkür ederim. bana bunlarla gelin sevgili romalılar

edit2: sevgili pazarlama şirketleri, müşteri bireyleri aptal yerine koyarak, siklemeyerek gizem kasmamanız gerektiğini öğrenmişsinizdir umarım. ayrıca mübarek başlık değil pavalı fake hesap turnusolu resmen..

edit3: elon musk olmamak mal olmayı gerektirmez. sözlük gerekli şamarı yerleştirmiştir. sarp apak bunu atlatmıştır ama siz bunu atlatamazsın.
  • amme hizmeti olarak açıklayacağımdır.

instagramda oyuncu bartu küçükçağlayan ve sinema eleştirmeni* melikşah altuntaş tarafından gece 00.30-01.30 saatleri arasında mücbir sebepler adı altında bir canlı yayın yapılmaktadır. karantina nedeniyle evlerinde olan birçok ünlü de bu programı izlemekte ve yorumlarıyla katılmaktadır. bartu bey zaman zaman melikşah'ı yayından atıp bir ünlü almakta ve o ünlüyü de yayından atmaktadır. bu durum da ünlüler üzerinde bir anksiyete yaratmaktadır ve sarp apak ne zaman yayına katılsa gerginliği yüzünden okunmaktadır.

yoruldum yazarken. kısaca anlatcam. melikşah'ın karşı apartmanda bir komşusu var ve melikşah kendisini tanımıyor.bir gün bartu komşun bizi izliyorsa barış manço diye bağırsın dedi melikşah da pencereyi açtı evet komşusu da bağırdı. sonraki gün yine sarp apak'ın üstüne gidiyordu yayına alıcam diye orada da "sarp apak bunu atlatamayacaksın" diye bir cümle kurdu ve komşun bunu bağırsın dedi bu sefer de, komşu yine bağırdı. bugün de ürün yerleştirme olarak sokakta araba sürdüler ve herkes pencerelerden sarp apak bunu atlatamayacaksın diye bağırıyordu.

oh bitti. arkadaşlar biz ne izliyoruruzdur ya.

edit: yayın bugün 85k izlendi ve serdar ortaç katıldı.
  • hahahaha o kadar komik ki şu entry'i yazarken yataktan düştüm.

şu başlıkta yapılan goygoy sözlüğün ergenler tarafından ele geçirildiğinin resmen bir kanıtı.

gidin kendinize bir platform mu açıyorsunuz napıyosunuz orda yapın boş muhabbetlerinizi.
  • sarp apak neyi atlatamayacak matmazel
  • (bkz: sen ne konuşuyorsun lan değişik)

yurt sathında, takriben on milyonda bir insanın bildiği bir mevzu hakkında, cool olduğunu ve gizemli göründüğünü zannederek saçmlayan şu gevşeklerin en fazla 20 yaşında olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam.
  • bütün ekşi fransız kaldı, örgüt müsünüz siz nesiniz?

tanım: herkesin yeşillendirilmeyi beklediği bir durumdur.
  • hepiniz engellendiniz. boş boş açıklama olmadan anlamsız bi muhabbet çeviriyorlar. bu nicklerin hepsi uçurulmalı. sözde bilgi kaynağında forum tipi yorumlardan başka bir şey olmamaya başladı.
  • aptallar ordusunun salavat’ıdır.
hesabın var mı? giriş yap