• valla zaten hükümete yanlamasından anlaşılıyordu durumunun kötü olacağını. kendi düşen ağlamaz.
  • yarın bi konser verir, aynı evi 10 defa satın alır…

edit: bir sürü mesaj geliyor. ben de biliyorum bir konserde 10 tane ev alamayacağını, benim yaptığım mübalağa. millet açlık, yokluk derdinde siz serdar ortaç'ın derdindesiniz.

ulan üç kuruş için tefeci beni vuracak be…
  • kumar oynayıp servet kaybeden sonrada akp ye yanlayıp konser kovalayan tayfaya hiç acıyasım yok.
    ne diyordu şair.
    seni çöpe atacağım poşete yazık
    bir sigara yakacağım ateşe yazık...
  • bu ülkede insanlar çocuğuna meyve alamadığı için intihar etti, borç batağından çıkamayan kardeşler intihar etti, oğluna defter alamayan baba intihar etti... bu veballeri yapabileceği pek bir şey olmayan sıradan bir vatandaş olarak ben alıyorum, üstleniyorum... gel gör ki; keyfi sebeplerle zor duruma düşen bir medyatik şahsın evini, mal varlığını satmasına üzüleyim. (üzülenlere sözüm)

tanım: çok da önemli olmayan bir durum. ne yapalım?
  • degeri 5 milyon dolar olan evmis. isterseniz serdar ortac'in kumar bagimliligina uzuleceginize kendi derdinize yanin.
  • para biterse bi alo de, benim evi de satıp beraber yiyelim serdar abi.
  • ya hu ne dersi, ev satıldığında 1 aylık faiz geliri bu adam için dertlenecek adamların ömür boyu aldığı maaştan fazla.

merak edenlere evin fiyatının 1 aylık faiz geliri: ortalama 1,356,075.00 türk lirası.
  • 73 mio yu faize koy abi; 1mio aylık getirisi olur 40-50 bine bir villa tarzı bir yer kiralasan, o para değerini kaybedene kadar zaten ölürsün. çekil köşeye yak cigaranı be abi.
  • "elimle açtım kalbi
    elimle çizdim aşk
    bu yaz bütün aşklar erdi
    senin gene kalbin taş"

bu sozlerle o evi satin almasi daha onemli haberdir.

"köpek adamı ısırırsa haber olmaz, adam köpeği ısırırsa bu haberdir."
hesabın var mı? giriş yap