• sonra kız demiş ki ne kadar da ağlamaklı bir erkek.
  • efenim fazla söze gerek yok.
    muhtemelen yıllardır sevdiği kadınla aynı yolda yürüme hayalini gerçekleştirme anı mı desek ya da sevdiği karşısında kuğu gibi süzülerek gelen bir adam mı desek ... hiç de şatafatlı olmayan bir düğün..
    evliliğin şirket misali yapboza dönüştüğü şu günlerde saçmasapan gündemden uzak bir hayalperest adamın düşlerinin gerçekleştiği an...
    keyifli seyirler.
    sevdiğini ilk defa gelinlikle görünce, içli içli ağlayan damat
  • ben de bu damadım. türk'üm lan.

hatta her deneme ve provada da gözlerim dolmuştu.
  • bize hiç nasip olmayacak damattir.
  • yabancı olması şaşırtmamış damattır. inanmayan düğünlerimize, gelin ve damatlarımıza bakabilir.
  • ne yalan söyleyeyim baya bir güldüm videoya ama kötü olarak değil birini bu şekil sevmek güzel bir şey bence.
    "ava çıksak mı yeaaaa", "tek kadın yeter mi yeeeaaa", "evlilik ne ağğğğbi bekarlık krallıkkkk", "ben aldatmadan duramam yeaaaa" minvalinde konuşup bir de bundan gurur duyan basit, ucuz, düşük karakterli, abaza erkek kuruları varken böyle seven bir adam daha iyi daha tercih edilesi değil mi?
    evlilik olayına inanmıyorum ama böyle şeyleri görünce de bir "acaba" demiyorum değil.
  • "şu en mutlu günümde, sizden tek bir isteğim vardı. beni kırmadınız, yaparım dedininiz, ben de size güvendim. niye şu lanet olasıca telefonunu dik tutarak çekiyorsunuz o videoyu bayım? en mutlu günümü bana zehir ettiniz, lanet olsun sana çünkü sen de annene lanet etmişin" diyerek ağladığından şüphelendiğim damat.
  • herkesi kendi gibi öküz zanneden ve duygu yoksunu erkeklerin kötü yorumlarına maruz kalmış kişidir. karşısındaki kadını seviyor ve mutlu, bu kadar basit iki şey bir araya geldiği zaman gözlerinin dolması, ağlaması da normal.
  • başlığı okuyunca mememetali hikayesi sandığım hede.
    videoyu izlemeden önce kaynana maduru heralde şakası yapcaktım da adam bildiğin mutlu olmuş be. bi babanın kızı için ağlarkenki halini gördüm adamda kıyamadım dalga geçmeye.
    dayanamadan edit: kız demiş ne kadar yangın söndürme vanası bir erkek
  • maddi sıkıntılar yüzünden zor şartlarda evlenmiş de olabilir yada evlenene kadar sıkıntı çekip en son şükür bugünleride gördük ağlaması olabilir.
hesabın var mı? giriş yap