• "siyaseti çok seviyorum. şu anda 30 yaşındayım ve 10-15 yıl sonra milletvekili olmak gibi bir düşüncem var. geceleri siyaset dinleyerek uyuyorum. çocukluğumdan beri siyaseti severim, ülkemin sorunları ile çok ilgiliyim. memleket meselelerinin çözümüne katkıda bulunmak istiyorum"

http://t24.com.tr/…letvekili-olmak-istiyorum,376637

(bkz: allah korusun)
  • geceleri siyaset dinleyerek uyuduğu için hakikatten bu işi kotarabilecek durumda olduğuna inandığım bir insanın amacı.

var olan mv'ler de farklı bir iş yapmıyorlar.
  • siyasetçi olunca memleket meselelerinin çözümüne katkıda bulunabileceğini sanan birisinin açıklaması.

eğer o kadar ülkesinin sorunlarına ile çok ilgiliyse ülkedeki sorunların çözümüne siyasetçi olarak katkısının sadece parti başkanının talebi doğrultusunda evet ya da hayır demekten ibaret olduğunu bilmesi gerekirdi. zira türkiye'de siyaset bundan ibaret durumda.
  • geceleri mars belgeselini izleyerek uyuyorum ve astronot olmak istiyorum amk.

yaşımı sormayın!
  • kim atıyorsa atmasın dediğim şeydir.
  • siyaseti seviyorum ve 10 yıl kadar sonra siyasete atılacağım ,

siyaseti halamda seviyor, 7/24 haber izliyor fakat millevekili olmak istemiyor,
    sanat camiası şunu kafasına soksun;
    hayran kitlen var diye milletvekili olmak siyasete atılmak 1990'lı yılların gudikliği,

mikrofonunu al şöyle bir kenara çekil, sana yazacaklarım var;
    siyasetin her alanında gençlik kolları var ve bu çocuklar canavar gibi çalışıyor, a,b partisi fark etmiyor, dahası avukat olup yine bir şekilde siyasetin içinde yoğurulanlar var, bunlar varken size ve sizin gibilere siyaset düşmüyor, okul yaptırdık anaokulu yaptırdık deyip yine siyasete göz kırpanlar var, bu iyi bir vatandaş olduğunu gösterir fakat iyi bir siyasetçi olduğun anlamaına gelmez.
    (yardım yap,derneğe üye ol,okul yap sonra siyaset arına kadar açılır diyen kokulu zihniyet için)

etrafta cahil, kitap okumayan ,siyasi tarihten bir haber, son 10 yılı bilen siyasetçi istemiyoruz.

en önemlisi tanınmış olmayı refere edip sanatçıları önümüze aday koyan liderleri hiiç istemiyoruz !!!
  • 34 yaşında birinin beyanı.
  • kır atına bin gel süleyman !
hesabın var mı? giriş yap