• alkole, tütüne, ota ve bilimum uyuşturucuya bu kadar düşkün olan snoop dogg'un beşiktaşlı olmasını beklerdim ben. şaşırtmıştır.

yıllar sonra gelen edit : ben de beşiktaşlıyım oğlum lan.
  • bu sezon sağ bekte sabri'yi yine nasıl izleyeceğiz diye düşünen bizler için mesaj dolu bir transfer olmuştur.

mesaj net: ayık kafayla bu takım izlenmez.
  • drogba'nın vücuduna kendi kafasını koyarak galatasaray yönetimine mesaj çakmıştır. eğer gelirse niasse'den daha çok iş yapacağını düşünüyorum.

işte o fotoğraf
  • ünal aysalı neden bu kadar sevip savunduğumuzu gözler önüne seren paylaşımdır.

rest in peace ünal başgan :(
  • büyütmeye gerek yok belli ki renkler çocuğun ilgisini çek... yok lan o rooney'nin oğluydu. ha büyütmeye gerek yok belli ki galatasaray fransız tak.. yok la bu da sarkozy'nin oğluydu.

ha ne diyoduk büyütmeye gerek yok ya belli ki otu fazla kaçırmış paylaşmış bizim snoop.
  • torbacıyla konuştum. gelecekse sponsor olurum diyor.
  • eğer bir ünlü daha bu formayı giyerse diğer kuşlarda toplu intihar vakaları gözükebilir.

sinirden göt çeperini parçalatan bir kıskançlık. akli dengeleri bozulacak.

dünyaca ünlü insanlardan oluşan ilk 11'imiz şekillenmeye başladı.

brad pitt uyuma taraftara sahip çık !
  • twitterdaki bir okuyucunun 'çilek bekliyorduk esrar transfer etmişiz' yorumu ile güldürmüstür.
  • önce fransa cumhurbaşkanı'nın oğlu, sonra rooney'nin oğlu, en son bu. italya'ya gittim geçen, kimse arda demedi; herkes hasan şaş dedi, hakan şükür, gs dedi. gs, türkiye'nin yurtdışında en bilinen markası. ama yeni gelen vizyonsuz çapsızlar köy takımına çevirmeye hazırlanıyor
  • tam anlamıyla snoop liondur ve evde şenlik havası yaratmıştır. nası da yakışmış aman da amandır.
hesabın var mı? giriş yap