• taciz savunucusu bir suser. siki var diye kendisini üstün zannediyor ciddi ciddi.

yallah arabistan'a.
  • eşcinsel adama* bile meriç diyecek kadar kavram kargaşası yaşayan zavallı bir arkadaşımız. üzgünüm, her şey kendi küçük dünyâsındaki gibi olmuyor yaşamda.

edit: yalnızca kadın düşmanı değil, aynı zamanda homofobik de. leşliği siz düşünün.
  • (bkz: #68447387)

ekşi sözlük'te sabah akşam kadın başlıklarına tüneyip tekerleği yeniden keşfetmeye çalışan primatları sevmediğimden ötürü bana meriç demiş. hiç sorma! senin için yeterince alfa olamadığımı öğrendiğim günden beri, yemeden içmeden kesildim! dünyam başıma yıkıldı! oysa seninle ciddi düşünüyor, bir çay içmeyi planlıyordum.

kısmet değilmiş. umarım gönlündeki alfa erkeğe kavuşursun en kısa zamanda.
  • favori başlıkları, 30 yaşına gelip evlenemeyen kadın/ bilmem neresini ne yapan kız/kurabiye yapmayan türk kızı/kezo feminist kadın, cart curt türk kadını/kızı şeklinde olan kafayı kadınlara takmış bir adet ergen yazar.

ne diyor bakayım diye entrylerine bir göz atayım dedim, beynimden özür diledim sonra boşa geçirdiğim zaman için. hatta şuan da özür diliyorum. ama söylemem gerek. dolu bilgi ver ulan bize forum mu bura.

rahat bırak kadınları olum. çok mu reddedildin, bak hepsi aynı değil emin olabilirsin hepsinden nefret etmene gerek yok.

bir de tek tek hakkını savunan kadın sözlük yazarlarının altına feminazi kezo falan yazıyor ahaajajs. rahatsız oluyor kendi kendine falan sapık mıdır nedir.

ilginç biri vesselam.

edit: yazılarını biraz inceledim de arkadaş tecavüze/tacize ses çıkaran kadın ne kadar yazar varsa kendilerini, acındırık yapmakla, ağlamakla suçlamış. bir de su kelime ağzından eksilmiyor:edilgen. yarın bir gün kızı tecavüze uğradığında kızım sen edilgensin hayata gelme amacın zaten sey edilmek, hak hukuk talep etmeye ne gerek var feminazi olma sus otur evinde de diyebilir... saşırtmaz... umarım çoğalmayı akıl etmez. amiplerin aksine.
  • bilmediği,tanımadığı insanlar hakkında sanki karşıdaki kişi kendi babasıymış gibi atıp tutan yazar(ımsı).

nickaltı yazdığım ilk kişi( dilerim sonuncusudur). amacı da nickaltı yazdırmaktır muhtemelen.

o kadar kendini sevip,başkalarından ve başkalarının düşüncelerinden nefret ediyor ki; son 9 entry'sinden 5 tanesi başka yazarlar hakkında. komplekse gel!

neyse çok uzatmadan;

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • on edit: bu entry'i sildirip kendinden alinti yapanlari susturmaya calisan yazarmis ayrica. al, o cok rahatsiz oldugun sozcugu kaldirip yazdim, icerik degisti mi sence?

feminizm hakkinda tek kelime bilgisi olmamasina ragmen, kendisine karsi hem kadinlari, hem erkekleri savunmaya calisan egalitaryen insanlara feminist damgasi yapistiran ve bu sekilde tartisma kazanacagini sanan, basi sikisinca anca kufreden gereksiz bir insan.

kendisi taciz destekcisidir. bu, kendi yazdiklarini goz onunde bulundurarak yapilmis bir cikarimdir.

--- alinti ---
    sen değil misin incecik taytla kıçını açık eder şekilde sokakta yürüyen?

sen değil misin etrafta dekolteli elbisenin altına dolgulu sütyen giyip memelerini millete ifşa eden?

sen değil misin bir karış mini eteğin altına fileli çorap giyen? sonra da özgür kız tripleriyle salına salına yürüyen?

sen değil misin park köşelerinde sevgilisinin kucağına oturup onunla yiyişen? hatta abartıp sakso çeken?

bunca tahrik unsurunu millete dayattıktan sonra bir de kalkmış ezik edebiyatı yapıyorsun.
    --- alinti ---

ayrica kendisine gore kadin istemeden sevisilince tecavuz sayilmaz.

--- alinti ---
    kezofeminist manifestoya göre erkekle kadın arasındaki ilişkiyi kadın başlatır. erkek başlatırsa tacizdir. yani bir kadının gidip bir erkeğin bedenine dokunması taciz sayılmaz çünkü o istiyordur. yani kadın- erkek ilişkisinde söz sahibi kadındır. kadın isterse sevişilir. diğer türlü sevişmek tecavüzdür. yuh lan! bunu yazan bir gerzeğe denk geldim bugün.
    --- alinti ---

uc yasindaki cocuga anlatir gibi anlatayim, gerci kendisinin anlayabilecegini dusunmuyorum, tartismayi "yarmagul" diye bitiren bir varliktan soz ediyoruz sonucta.

eger bir kadinin davranislari yuzunden tacizi ya da tecavuzu hakettigini dusunuyorsaniz, bir kadini davranislari ve secimleri yuzunden taciz etmeyi kendinize hak goruyorsunuz demektir. bu da sizi yalnizca su ana kadar kimseyi taciz etmemis ama yeterince "yollu" bir kadin bulursa taciz edebilecek, simdiden bunun yolunu yapmaya calisan bir insan olarak gormemizi sagliyor.

bu arkadas ayrica tartisma kazanmanin, insanlara isim yakistirmakla yapilacagini dusunuyor sanirim. kendisindeki kafa karisikligini onleme amacli birkac bilgi vereyim. insanlarin baskalarinin hayatina karisamayacagini oneren sey feminist manifesto degil, direkt insan haklaridir. hicbir insanin baskalarinin secimlerine ve yasam bicimlerine karisma ve bu yuzden tacizi/tecavuzu mustehak gorme hakki yoktur. saniyorum kendini "insan" kategorisinde gormedigi icin insanlarin hayatina karismayi kendine hak biliyor kendisi, bu durumda bir sey diyemiyorum tabii.

ayrica daha once isim vermeden baska bir entry'de bahsetmistim ama kendisi acik acik gidip basligimda soyledigi lafi sahiplendiginden artik ifsaya girmiyor, ben de rahatca soyleyebilirim saniyorum. bu insan, bakire olmayan kadinlari potansiyel hayat kadini olmakla suclamaktadir.
  • (bkz: #67098958)

yeryuzunde en nefret ettigim iki cinsiyetten biri kendisi. hakkinda baska bir sey de bilmem. kendisine de tavsiyem, cinsiyeti haricinde hakkinda baskaca bir sey bilmedigi insanlar hakkinda sikik sokuk entryler girmesin, ergenlikte sorun olmuyor da sonraki donemlerde okurken belki utanirsin. ya da psikopatin tekine rastlarsin, adres ister, vermeye gotun yemez, versen ayri bir dert. gerek yok bence. internet dedigin yerde surekli ideal erkegini tarif eden kadinlarla, onlara mesaj atip siktiri yiyince nick altinda hakaret eden erkekler disinda insanlar da var.
  • sevgilisi meriç tarafından elinden alınmış boynuzlu hezeyan.
  • uçurulmasıyla sözlüğün iğrençlik düzeyini indirmiş zavallı. kendisi gibi zihinsel gelişimini anne karnında tamamlayamamış arkadaşları gelip başlık altında özgürlük:( haksızlık:( diye zırlamışlar bir de ahahhaa. hem kötüsünüz hem aptal. çekilmez kombo.

eşcinsellerle ilgili "zührevi hastalık yuvası, ibne, dibini dövdüren, defolu" diyen bir herif normal bir medeni ülkede nefret söyleminden kendini mahkemede bulur. bu sevgisiz ve ilgisiz yetişmiş sosyopatlar ifade özgürlüğü bekliyorlar. bazen kötü tecrübelerin yarattığı kin ve kompleks yüzünden böyle olduğunuzu düşünüyordum ama yok, siz kadın erkek ilişkilerinde olduğu gibi hayatın diğer alanlarında da doğruyu yanlışı ayırt edemeyecek kadar geri zekalısınız. üstelik toplumun azınlıklarını ezmeye çalışıp engel olununca ezen tarafta değilmiş gibi mağduriyet yaratacak kadar bozuk karakterlisiniz. bu yönünüzle ülkedeki yaşam kalitesini düşüren bir topluluğa daha benziyorsunuz.

şu herifin yazdıklarından iğrenmeyen, haklı bulan, savunabilen en az onun kadar rezil bir insandır. değil sözlükten uçurulmak toplumdan tecrit edilseniz iyi olur.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

sonuç : kafa rahat..
hesabın var mı? giriş yap