• hiç bir işe yaramayan gereksiz damla. satıcı çok işe yaradığını, damlattıktan 10 - 15 dakika icinde bayanın hareketlerinde değişiklikler olacağını söyler. yalan! yani bayanın içkisine damlatacağız ve sex yapacak öyle mi? hayat hiç bu kadar kolay değil. hiç!
  • aslı kınkanatlılardan yeşil renkli bir cins böcektir. diğer adı cantharides, türkçesi kantarit böceğidir. bu böcek kendisini tehlikede hissettiğinde bir cins zehir salgılar, değdiği yerde kızarıklık ve yanma yaratır.

böceğin kurutulup toz haline getirilmesinden sonra alkol içinde eritilmesi ile güçlü bir afrodizyak olan tentür kantarit elde edilir. tentür kantarit üriner sistemi yani idrar yollarını etkileyerek ve hassas hale getirerek cinsel yönden aşırı uyarılmaya neden olur ve cinsel arzuyu yükseltir. erkeklerde uzun süren ereksiyon sağlar, kadınlarda aşırı cinsel ilişkiye girme arzusu yaratır.

ancak madde bir tür zehir olmasından dolayı, kullanıldığında böbreklerde, idrar yollarında ve cinsel organlarda tahriş ve tahribata yol açabilir. biraz fazla kullanılsa dahi tahrişlere, kanamaya ve böbrek iflasına neden olarak ölüme gidecek derecede tehlikeli olmaktadır. böbrek ve üriner sistemi rahatsızlığı olanlarda az miktarda dahi kullanılmaması gerekir.
  • resmi olarak kabul edilen tek afrodizyaktır. içinde bir sürü baharat vardır, yutulduğu zaman bu baharatlar , idrar yollarını öyle bir tahriş ederler ki ,cinsel organlar bile bundan etkilenir zaten bu yüzden afrodizyak etkisi vardır. bir kere kullanılması bile böbreklere ve idrar yollarına kalıcı zararlar verebilir.
  • kadınlar da "ohh evet istiyorum fak me" tarzında repliklere sebep oldugu iddia edilen bir şey. haa bir de yıllar boyu biri içkime koyar diye korktum ben bundan. ciddiyim.
  • dün gece bir arkadaş ortamında, bunlardan 2 şişeyi devirdik, eyes wide shut havası yakaladık.

şimdi boş şişelerin içine, pekmez sulandırıp dolduruyorum. tanesini 20 eurodan vereceğim. *
  • eskiden alman liseli bir grup vardı bu isimde
  • hafif şekerli su kıvamında birşeydir.
  • bu şarkıyı guitar hero'da en zor seviyede çalabilen bir insan varsa (ki kesin kafayı yemiş bir alman veledi filan çalıyordur, çalamayınca gitar kıran cinsten filan) oyunu filan bırakmanın zamanı gelmiştir. ya gitsin gerçekten müzikle ilgilenir bir eddie van halen jr olur ya da vaktini daha verimli işlerle harcasın.
  • (bkz: spanish flu)
  • cantharidin adi verilen zehiri tasiyan, parlak yesil renkli, bocegimsi ucan canlidir.
hesabın var mı? giriş yap