• vokal ve ritm gitarda james hetfield, lead gitarda kirk hammett, bassta robert trujillo, davulda ise yossi kohen'in yer aldigi basarili bir metallica eseri. metallica'ya yakisir bir kapanis olmus.
  • hmm iyi başladı
    basit ama güzel riff, tuttum
    lars neler yapıyor lan
    james justice çığlığı mı attı
    bass solo mu yok artık
    lars bi dur amk
    evet wahla girdi yine load solosu geliy.. bi dakka bu farklı
    delayli back vokal mi hadi canım
    bitmedi mi lan oha 7 dakikaymış oha lars
    of reload melodileri geldi nasıl özlemişim
    oh işte bu wahsız kirk mükemmel
    nasıl yani kirk, şu dinlediğimi kirk mü çalıyo
    ohars lars
    abi bu ne 50 küsür yaşındaki insanlar mı yapıyor bunu
    allahım sana geliyorum

olağanüstü şarkı.
  • --- spoiler ---

james hetfield'ın, 32 yıl önce şarkılarını kaydettiği ve bi köşeye attığı kayıt cihazını tavan arasında bulup ''hehe dur lan çalışıyor mu bakayım'' demesiyle başladı her şey...

--- spoiler ---
  • dinlemeye başladığımda yüzüme aptal bir sırıtış yerleştiren şarkı. bittikten sonra ise bir süre boşluğa bakarken buldum kendimi.

arkadaşlar olmuş bu şarkı. şarkı değil freni boşalmış yük dolu kamyon bu.

ayrıca lars'ın ölümü bu şarkıyı çalmaya çalışırken olur demedi demeyin.
  • hardwired to self destruct biraz üzdü (ama sonradan sevdirdi), moth into flame "ulan mükemmel şarkı çıkardılar, albüm bok gibi olmasa bari" diye sevindirirken tedirgin etti, atlas rise tedirginliğimi biraz arttırır gibi oldu...
    ama bu şarkı adeta gözlerimi yaşlarla doldurdu. sen çok yaşa metalika e mi. aşırı çok yaşa. 50 yaşımda da yeni albüm çıkaracaksın diye böyle yüreğim pırpır etsin fangirl gibi.
  • bol jın jın riffli bol double bass içeren hayvani metallica şarkısı. çıkıp "bu şarkıyı 1983'te yazdık ama albümlere koymayı unuttuk" deseler yerim, öyle bir şarkı olmuş.
  • metallica'nın pimini çekip hardwired... to self-destruct albümüne yerleştirdiği "parça" tesirli bomba.
  • akıyor mübarek bu gece yaaa ! ulan sarhoş oldum bu nasıl bir parça amk ? şarkı öyle bir başlıyor ki suratım shannon brown'un bloğunu gören kobe bryant gibi oluyor. vay amk bütün saygımla selamlıyorum sizi büyük üstadlar.

http://fadeawayworld.com/…uploads/2016/09/count.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=hybn9i82cv8
  • sanırım bir efsaneyi ilk kez dinledik. aptal aptal sırıtıyorum inanılmaz.
  • allahu akbar! klibi izledim, sandıktaki eski yırtık siyah kotumu giydim, dışarıya arıza çıkarmaya koşuyorum.

(not: giremedim tabi kota. üst düğme açık, fermuar yarıda. tişortu saldım aşağı)
hesabın var mı? giriş yap