• mustehaktir. o kadar dedik serverini tasi yurtdisinda yasa. bizi dinleyen kim, neymis tr'de dogan'dan reklam parasi alip dombiliyi doyurucam.

al iste verirler boyle eline mahkumiyeti.
  • (bkz: oha)
  • büyük ihtimalle kefalete dönüştürülebilecek cezadır. ama esas olay aba altından sopa göstermek, baskı kurmaktır. o kararın altında türk milletinin kararıdır yazıyor, bu milletin bir bireyi olarak ben kabul etmiyorum o kararı. zavallılar.

sanırım sözlüğün kapanmasına ilk adımdır.
  • haberin tamamını okumadan yoruma koşan arkadaşlar için özet geçiyorum;

zaten ertelenen.!! cezadır.

sedet şu sözlüğü artık yurt dışına götürsen mi annem ?
  • (bkz: sözlüğü ben alıyorum beyler gerisi size kalsın)

edit: o ölünce oluyo dimi lan :s
  • yetim hakkı hortumlamadığı için gerçekleşmiştir. şöyle 3-5 milyar dolar çalsaydı şu an kahraman olmuştu. burası da böyle bir ülke işte.
  • ssg'ye kısa mektubumdur;

abi siktir et, al sunucuyu yurtdışına taşın. parasal sorunun yok, sana oturma izni vericek tonla ülke var, bu ülkenin sana ve daha önemlisi ekşi sözlüğe ihtiyacı var.

(bkz: dünyaya bir kere geliyoruz)

tanım: utanç verici hadise.
  • sözlükteki ispikçilerin, sözlük içeriğini sürekli havuz medyasına jurnallemesi sonucu olmuştur.
    haberde ceza ertelendi diyor. yani 231/5 uygulanmamış anladığım kadarı ile.
    sabıkaya işleyecek ama 1 yıl ertelenecek.
  • oyun değildir. şaka değildir. basit değildir. dehşettir, kötüdür, fecidir.
    ertelenmesi ve şu an hapse atılmamış neyi değiştirir ki?
    nasıl sığ bakıştır, bu bir tutum, bu bir göz dağı, bu ne yazıp ne yazmayacağınızı söylemektir.
    mizahı yapılamayacak şeyler var fark edin artık. hatta mizahla daha katlanılabilir, kabullenilebilir hale getirdiğimizi görün yaşananları.
    hadi ssg hapisten kurtulabilecek olanaklara sahip, hadi gidebilir, henüz de hapsedilmiş değil. biz, hepimiz, tüm halk, yazan yazmayan... nereye gideceğiz ya, ne kadar susacağız?
    lütfen tepki verelim, lütfen hak ettiği kadar ciddi tepki verelim bu cezaya!
hesabın var mı? giriş yap