• zincir kahveciler arasında açık ara en iyisidir. bir diğeri için (bkz: nero)
  • tatlılar içn konuşacak olursam caffe nerodan kötüdür, starbucksla ise benzer ayardalardir, ama bence hizmet konusunda en yetersiz olan kahve zinciridir, bardağın kapağını bile kapatip tatliyla kahveyi tepsiye joyma zahmetine girmeyen baristalari vardır ama alman markası olduğu için biraz sempati duyuyorum,tabii ki almanydqki subeleri cok daha iyidir.
  • mutfak alet edevatları çok kaliteli olan markadır, bir sebze soyucu al hayatın değişsin gibi yani..
  • en güzel kahvelerini neden türkiye'de satmadığını merak ettigim kahve zinciri. misal feine milde cekirdek hali, der herzhafte, nazik moment…

almanya'dan birkaç paket getirdim ama illa bitecek bunlar. istanbul'a gelecek olan ve ücreti karşılığında getirecek olanlar yeşillendirirse memnun olurum..
  • neredeyse hiç kapsül getirmeyecekler artık türkiye'ye. klasik bir iki kapsülünden başka alternatif yok.
  • yine zam gelmiş .git gide üst segmente kayıyorlar.
  • istanbul ataköy tchibo mağaza müdüresi mart ayında aldığım sonrasında ingilterede olduğum için hiç giymediğim dolapta duran termal montumun 90 gün boyunca faturası ile iade yapabilirsiniz ibaresine rağmen faturamla gittiğim ürünümün etiketini üzerinde göremeyince gerekli incelmesini yapmadan ters bir tavırla giyilmiş olduğunu idda ederek iadesini yapmadı. 1 kere bile giymediğim ürüne bu şekilde ithamda bulunulması üzerine capacity tchibo mağazasına gittim. capacity tchibo mağazasındaki erbil hanım montun kullanılmamış olduğunu 1 haftalık inceleme sonrası üründe bir problem yoksa değişimini gerçekleştirebileceklerini söyleyerek güleryüzle çok güzel ilgilendi teşekkür ediyorum kendisine. ataköy tchibo mağzası müdüresinin üslubu, tavırları ve asılsız ithamından dolayı bu hanımdan şikayetçiyim gören duyan dikkat etsin!
  • kahve çekirdeklerini 250g'lık paketlerde de sunmalı.
  • kulvarinda hala alinasi ürün satan tek marka, diger rossmann.
    guzelleme, sadece sattiklari alman mali ürünler üstünedir.
  • filtre kahvelerini uzun süredir arada bir alıp içiyorum. çekirdek kahvelerini denemek için sipariş verdim. kargo gayet güzel hızlı geldi. paketin içinden askı çıktı. şimdi de talep açtım bekliyorum bakalım kaç günde sonuçlandıracaklar.

hızlı geri dönüş yaptılar, para iadesi yapacakları şeklinde siparişi güncellediler.
hesabın var mı? giriş yap