• ucuz yollu viskinin adresi bir teacher's bir de (bkz: grants)'dır. bu ikisi nedense benim nazarımda ballantines ya da jameson gibi viskilerden cok daha keyifli içim sunuyor, zevk meselesi tabii.
  • biz buna teacher’s değil de hocamlar diyoruz. kıbrıs’ta 70’lik şişesinin fiyatı 40 tl olduğu için sürekli olarak tüketiyoruz.

fiyat/performans oranı benim için en yüksek viskidir. hem hafif isli bir karaktere sahip olup hem de vanilyamsı notalar bulundurmakta. her ne kadar harman bir viski olsa da %60’ı aynı malttan oluştuğu için genç bir single malt içiyormuş hissi verir.
  • çokça yazılmış ama gerçekten tam bir fiyat/performans viskisidir. bu fiyat bandında içilebilecek en iyi isli viskidir diyebilirim. burunda bal, is ve meşe notaları damakta ise bal ve is yoğunluklu çok az meyvemsi tatlar hissediliyor. bitişi baya uzun ve tatmin edici. fiyat/performans olamasının dışında gerçekten viski içtiğimi hissettiriyor.
  • eksiciler merhaba elimde dedemden kalma eski surum teacher’s viski bulunuyor . bir duble koydum tadina bakiyorum guzel geldi bayagi . alkol orani yüzde 45 olanindan .

https://hizliresim.com/evbrjk
  • en bariz ozelligi tadindan ziyade dokusu olan viski. highland cream tanimini zorlar, kremamsi dokusuyla yag gibi akar. ogretmenler gununde icilmesi adettendir. hesapli, keyifli, lezzetli viski.
  • carrefour'a gelmiştir. arayıp da bulamayanlara duyurulur.
  • normalde jameson ile benim için viskinin pezevengi captain morgan karışımıyla yakaladığım tadı yakaladım sadece kendisiyle. bundan böyle tuttum bırakmam kendisini bulabildiğim sürece ve param yettiğince en iyi arkadaşım. sezen aksu- düşünce’yi bugün 40. dinleyişimden bildiriyorum sadece çok ciddiye almayın beni, yatırım tavsiyesi değildir.
  • görsel
    teacher's and students *
  • uzun bir süre gözden kaybolmuş; ama neyse ki carrefour mağazalarına dönmüş viskidir.

iskoç viskisi olmasına karşın yumuşak irlanda stiline yakın buluyorum ben. bu yönüyle iyi bir viskiye giriş tercihi olabilir. anlatıldığı gibi bir is tadı olmadığını yazayım şuraya.

tek kusuru, kısa bitişli olması. ama bu fiyata o kadarcık kusuru kabul ederiz.
  • blended viskilerin f/p açısından şahıdır. çoğu blended viskiyi cebinden çıkartıp single maltlara göz kırpar efenim. burunda sınıfta kalmasına rağmen damakta efsanedir. turba-is mevcudiyeti bulunmaktadır akabinde tatlı aromalar barındırır. bana chivas mı teachers mı deseler tercihim teachers olur.
hesabın var mı? giriş yap