• arkadaş 4.den sonrasını hatırlamadığı için öyle söylüyor. kuyruklu yalan.

edit: arkadaşlar başlık çığ olmuş büyümüş. galiba “bir oturuşa” açıklık getirmek gerekiyor zira bununla ilgili mesaj da aldım. bir oturuştan kastım her iş bitmiştir. akşam oturulmuştur. muhabbet başlamıştır ama yarın da iş yoktur. örneğin akşam 8’den sabah kaça kadarsa artık. bahsettiğim açık büfe otelde sabah barmenin önüne oturup geceye kadar geçen süre değil.

edit2: tuvalete gidilebilir. çişe dönmüş birayı bünyede saklamayalım. :)
  • 18 tane içmişliğim var, 12 ne amk.

edit: inanmayan suserler için haftanın 3-4 günü, gecede 8-9 şişe içiyorum.

edit 2: arkadaşlar ekstra içmeyin çok zararlı.
  • temiz içilir. inanmayan arkadaşları hafta sonu 15.00 da alsancak semalarında ısmarlaması şartı ile beklerim efenim. (ek olarak 1 arkadaş daha sunabilirim)
  • artırıyorum.. 24 tane! evet 23'ten sonra son birayı garson ısmarladı, abi bi kasayı tamamlamadan bırakmam diye..
  • 12 bira dediğin 6 litre yapar. 6 litre birayı bırak su içemezsin kime neyi anlatıyorsunuz.
  • ben bunu yaptım galiba inönü stadının açılışında çünkü 8-9 dan sonra sayamadım. bira üzerine tekila içtim tam üzerine sek rakıdan 1 yudum daha alayım derken kustum stada sürükleyerek götürdüler en son ne olur bitsin bu çile diyordum. sağımızda solumuzda tomalar su sıkıyor benim gram sikimde değildi.
  • 2 bira içince " beni siken yok mu" diye bağıran pembe götlü ekşiciler inanmaz mesela.
  • ben hep çay bardağıyla içerim*
  • içeni gördük , yalan değil. göçmenler sünger gibidir.
  • 12 birayı içerken en az 6 kez tuvalete gidildiği için o 6 litre hesabı pek tutmuyor. 12 bira dediğiniz çok sayı değil. belli bir yaşı geçip , evlenip normal bir hayata başlayana kadar defalarca kez 10-11 bira içmişliğim vardı. 12 - 15 arası içen kişilerle defalarca kez aynı masada bulundum ki kendisi benim arkadaşım olup halen daha aynı sayıda içiyor. bu bahsettiğim kişi 190 boyunda olup 100 küsür kiloya sahip olmasının yanında ciğer yerine sünger bulundurmaktadır.

edit : bu arada bu söylediğim sayılar bira fiyatları normal fiyatlarındayken geçerliydi. artık hep 50 liralık içiyoruz.
hesabın var mı? giriş yap