• şu ekşi kadar aşağılık kompleksli insanın bir araya toplandığı ikinci bir mecra var mıdır acaba.
  • sövmek için geldim ama sövemedim. olmuş bu sefer.
  • bu tipler türkse, mekân türkiye'de ise bence şahane iş çıkarmışlar.

şu videoda ilk bakışta ortadoğu'ya ilişkin hiçbir şey yok çünkü.
  • buna da “türkler yapınca olmuyor, batıdakiler yapınca süper oluyor” diyen de net yabancı hayranıdır. damat ve arkadaşları muhteşem bir performans sergilemişler. eğer profesyonel dansçı değillerse, ayakta alkışlanacak bir gösteri olmuş. damadın düğmeler açılmasaymış iyiymiş ama onun haricinde, mükemmel.
  • --- spoiler ---

damadı bu kadar oynatan gelini görmek lazım
    --- spoiler ---

adam oynamıyor haka dansı yapıyor. nasıl bir motivasyonu var siz düşünün.
  • damat ve arkadaşları başarılı bir performans sergilemiştir. yetenek sizsiniz programına falan katılsalar birinciliğe kesinlikle oynarlardı. millet sever böyle şeyleri.
  • iyi de bu bildiğin güzel olmuş yahu! neyini beğenmediniz ey ahali? :)
  • gençler eğlenmiş işte damat almış yanına arkadaşlarını güzel bir hatıra olmuş.
  • eleman dansçı ve büyük ihtimalle dans üzerinden geçimini sağlıyor olabilir belki dans okulu vardır. danstan yakın arkadaşlarıyla bir dans koreografisi hazırlamışlar.

üst sosyo-ekonomik sınıftan iki aile gayette modern şekilde evlenebilir. bu tür şeyleri ortada görmezsiniz altta hiç göremezsiniz.
  • sövmek için tıkladım, izlerken ağzım açık kaldı. mükemmel yapmış çocuklar helal olsun. harbi nesini beğenmedin la?
hesabın var mı? giriş yap