• tiktok'ta izlediği "soda açma akımı"nı evde deneyen 5 yaşındaki çınar, sağ gözüne isabet eden cam kırıkları yüzünden gözünü kaybediyor..

tiktok'taki eşek kadar vasıfsızların saçma sapan başlattıkları "akımlar" yüzünden küçücük bir çocuk gözünden oluyor.. sadece tiktok da değil, youtube'da aynı yolun yolcusu.. el kadar çocukların hayatlarını mahveden saçma sapan videolar..

çocuklarınıza şu telefonu, tableti en azından belli bir yaşa kadar vermeyin sevgili ebeveynler, vermeyin..

yazık günah
  • geçmiş olsun da, hızlı ve öfkeli izleyeni de ön konsoldan kazıyorlar. ne yapalım?
  • 5 yaşındaki çocuğun tiktok'ta işi ne?

t: 5 yaşında olduğu hâlde telefon veya tablet erişimi ile tiktok'ta işi olan çocuk.
  • bak hele bak anneye bak bu tarz uygulamaların kapatılmasını istiyor.
    ulan demiyor ki 5 yaşındaki çocuğun eline telefon verip tiktok izlettirmeseydim bunlar olmayacaktı.
    sırf çocukla ilgilenmemek için eline telefonu ver uygulamaları aç çocuk akşama kadar izlesin sende kendi keyfine bak sonra bu tür uygulamalar kapansın.
    5 yaşındaki çocuğun tiktok ile ne işi olur ya aklım ermiyor.hayır youtube olsa orada iyi kanallar var çocuklar için arada kaynamıştır da izlemiştir diyecem ama tiktok bu ne kadar faydalı bir video var ki de sen çocuğun eline verdiğin telefonda bu uygulama var.
  • eskiden başıboş bırakılan çocuklar için "doğurup sokağa salıyorlar" denirdi. şimdi ise küçücük çocukların eline sırf başlarından savmak için denetimsiz bir şekilde veriyorlar akıllı telefon, tablet gibi aletleri, lafa gelince de ben babayım ben anneyim. bir bok değilsiniz.

yazık oldu küçücük çocuğa. daha hayatının başında bir handikapı oldu.
  • tiktok çocuklar için tehlikeli. ebeveynler çocuklarını kontrol etmeli. 5 yaşındaki bebeye de bir zahmet göz kulak olun.
  • (bkz: sosyal medya gençliği)

gecmis olsun, inşallah düzelir.

bunun çok eski versiyonlarını trakya da görmüştüm. testere ile gazoz yada bira kapağı açmak.
  • 5 yasindaki cocugun tiktokla ne isi var lan dedigim cocuktur. gecrekten millet kafayi yemis, bu cocuk zaten otistik olur ,o yasta cocugun sosyal medyada ne isi var .
  • kusura bakmayin ama buradaki sorun tiktok ya da akimlarindan ziyade bes yasindaki cocugun kontrolsuz telefon kullanimi.
  • 5 yaşındaki çocuğun eline telefonu vermenin ötesinde onun tiktok kullanmasına müsade etmek nasıl bir iştir dedirten haber.
hesabın var mı? giriş yap