• türk kızlarının hepsi diye tabir edebileceğimiz büyük bir kısmının daha çok, maaşlı işten ziyade, kendi işletmesi olan, yahut serbest meslek erbabı kişileri aramaya yönelik çabasıdır.

ekseriyetle bu kişileri kafalayıp nikah masasına oturtmayı düşlerler.

türk film ve dizilerinin tesiri altında kaldıklarından şüphelendiğim, kendi tiplerine şekil ve şemaline bakmayan bu kişiler, sosyetik hayata uyum sağlama kapasitelerini dikkate almaksızın arar da ararlar.

sonuçta, parası için ya üçgen sakalı olan bir kekoya tav olurlar ya da iki gün sonra batacak dolandırıcı bir pideciler kralına.

sonrası her gün tecavüz, her gün istenmeyen seks ve gebelik.

allah kolaylık versin.
  • (bkz: zengin erkeklerin hep kız araması)

karşısında çok da rencide edici bir durum değil.......
  • külliyen palavra.
    şehir efsanesi.
    o yeşilçam filmlerindeki güzel, fedakar, anlayışlı, edep erkan bilen o kadar çok kadın var ki...
    bulmasını bil.
    sen yanlış yerlerde arıyorsun besbelli.
    (bkz: hacı hacıyı mekke'de hoca hocayı tekkede)
    ayrıca, sözlükte boku çıkarılmış bir konu bu.
    arasam şimdi benzeri en az 5 başlık çıkarırım, lakin uykum geldi.

edit: imla
  • türk erkeklerinin hepsinin kendisini david beckham sanıp , victoria arayışı ile kapışan başlık
  • normaldir.

(bkz: hipergami)
  • dünyadaki bütün kızlar desek
  • iyi ki fakirim, birgün sevgilim olursa beni param için sevmeyeceğinden eminim. fakirlik huzur verir*
  • fakir serzenişlerinden biridir.
    dikkate almayınız.
  • sevgilim yeni işten çıktı, muhtemelen de uzun süre işsiz. aileden 5 kuruş desteği yok, işsizlik maaşı alacak belli bir süre. işe girse de muhtemelen hiçbir zaman bir ednan ziyagil olmayacak. ne kazanıp ne alırsak birlikte başarmamiz gerekicek. bundan yana bırakın rahatsızlık memnuniyet duyuyorum.
    benim aradığım zengin bir erkek değildi, onun kendisiydi zira.
    başlığı açan arkadaşın '... hepsinin...' diye genelleme yapan beynine selamlar saygılar.
    hangi türk kızı sana nettiyse sonuna kadar hak etmişsin. çomar.
  • ahaha. ne sandınız oğlum? senle kuru soğan yemeğe razıyım tipler sadece türk filmlerinde oluyor.
hesabın var mı? giriş yap