• acun kendisi de oynar muhtemelen yine kendi eğlencesini tv'de herkese izletir, hem eğlenir hem de para kazanır.
  • eski ünlülerin ünlü kalmaya ve para kazanmaya, acun ılıcalı'nın eğlenmeye, kendini sevdirmeye ve para kazanmaya, millet olarak bizim de tuttuğumuz takımların eski futbolcularını izleme hevesiyle tv başına geçmeye ve para kazandırmaya ihtiyacımız var.

bakın bu hem dramdır, hem düzendir. düzen budur. bu işler böyle yürür. bu işlerin böyle yürüdüğünü idrak edebilen parasını takır takır kazanır, para kazanma araçlarına da üç beş kazandırır. alan razı, satan razı herkes memnun, herkes mutlu.
  • 2009'da da yapılan şeyin 2015 versiyonu. hiç de zevkli değildi valla ben bile izlemiyordum o programı. gene tutmaz.
  • salon futbolu diyince aklıma çoraplardan top yaparak kardeşimle yaptığım maçlar aklıma geldiği için ilk aklımdan geçen şey 'inşallah post production paraya kıyar ve düzgün bir top alır' oldu. fakir miyim neyim..
  • acun mod, buldum mal gibi halkı ne versem de yeseler.
  • büfenin tepesinde duran müzik setine çarpan top ile yayından kalkacaktır.
  • yine içi bomboş bir fikrin eğlenceye dönme hikayesi. siktiriboktan mevzulardan üretilecek gerilim ve heyecan sayesinde izleyicinin ekrana hapsi. bol sponsor, 1 saat süren reklamlar, aslanlar, kanaryalar, kartallar.......
  • gideceğim canlı izleyeceğim.
    tümer fenere yusuf şimşek beşiktaşa yakışırdı.
  • beşiktaş'ın kadrosunda tümer metin, alpay özalan ve oktay derelioğlu'nun ne işi var? oldu olacak ayhan akman'ı da alsaydınız.
  • acun, maşallah beşiktaş diye beşiktaşlıların sevmediği adamları toplamış. hepsini geçtim de tümer metin nedir ya, bu adam için özel beste bile yapıldı, hem de küfürsüz hala bize mi yamanmaya çalışıyor.
hesabın var mı? giriş yap