• otobüslerde yaşadığımız diyologların ve karmaşanın yaşanmamasını da sağlamaktadır bu uygulamanın uçaklarda olmaması.

-- aa sen kimsin be adam ben bayan yanı aldım !
    - hay allah bende insan yanı demiştim ama yanlış vermişler sanırım.
  • trenlerde bayan yanı uygulaması vardır.
  • "tacizci fakirler otobüslerde yoğunlaşıyor" temalı sınıfsal ayrımcı dürzülük.
  • tcdd online işlemler sayfasında bayan yanı adlı bir checkbox ile çürütülen iddia.
  • akla türlü türlü sorular getiren uygulama ya da uygulamama..

1-) uçakta yok ta; milletçe otobüste sevişme fantezimiz mi var hacı?? otobüste yan koltuğuna kadın oturunca erkek hemen kemere mi davranıyor??
    2-) tren için aynı şey söylenemez de uçak zengin işi, otobüs gariban.. gariban adam sapık mı yani?? kadın buldu mu affetmiyor?? ya da zengin sekse doymuş, yan koltuğunda kadın uçmuş, kuş uçmuş fark etmiyor ama gariban sekse muhtaç; maazallah kayseri-yozgat arası giderken bir bakmışsın buğudan şoför abinin görüş alanı kısıtlanmış bu mu yani??

değişik, garip yani.. hayır, binmeden sor bari; "en son ne zaman seks yaptın??", "kendine hakim olabilir misin??" ya da serviste gazoza şap at aga, çük eğsin başını sen selamet ben selamet gidelim yolumuza..

ya da otobüs yolcuları zan altında bırakılmasın; bu uygulamama otobüslerde de olsun.. sevişmeden geçmiyor 20 saat zira.. sevişelim..
  • ulaşım sektörüne dair "hadi eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürelim" detayı.

ahah, lan bu skindirik bayan yanı mevzusu şehirlerarası otobüslerde var, niye uçaklarda yok?

hem düşünsene, b ve e sıralarında bir hatunun oturduğunu, hadi otobüste(farz edelim) maximum tek erkek oturabiliyor yanına, burada hem sağdan, hem soldan 2 erkek arasında. töbe töbe, din, namus elden gider alimallah.

ayrıca bayan değil kadın ulan.
  • bunun normal olduğunu kabullenip, ''bayan'' yanı kavramının şehirler arası otobüslerde olmasının esas sebebini merak ettiren hadise.
  • maddi durum ile, gereksiz ahlakçılığın ters orantılı olduğunu gösteren olay.
  • turkiye'de eskiden, ucaga sadece orta-ust veya ust sinifin binebildigi donemlerden yerlesik kalmis bir durum. "o kadar parasi olan adam fakir hanzolar gibi yandaki kadini yemez herhalde" gibi hodukce bir dusunceden kaynaklaniyordu herhalde, ilginc.
hesabın var mı? giriş yap