• 6li priz alamayan fakirlerin evdeki elektrik dağıtım sistemine bulduğu çözüm.
    fakat buradaki handikap 3lü priz + 3lü priz'in 5li priz yapmasi oluyor.
    birde adaptörlerin 3lü prize rahat takılamaması ve adaptörün arkasındaki çıkıntılı kısmın bir diğer fişin takilmasini engellemesi vs.
  • verdiği, vereceği hizmet açısından sağlıksız bir bileşimdir.
  • altısı da kullanıldığında sigorta attırır, kendimden biliyorum.
  • sanılanın aksine sonucu 5'li değil 4'lü prizdir.

şöyle ki. genelde 3lü prize takılmış 3lü priz, bir uzun ve kablolu 3lü priz grubuna takılan yuvarlak çiçek biçimli bi başka 3lü priz şekline olmaktadır. hal böyle olunca uzun üçlü prize takılan çiçek biçimli diğer 3lü priz uzun gruptan 1 adet prize takılacağından ve hemen yanındaki diğer priz bölmesini hayvanat boyutları sebebiyle işgal edeceğinden uzun 3lüde sadece 1 adet boş priz kalmakta, yonca şeklindeki 3lüde kalan üç prizle birlikte bu kombinasyon sonucunda toplam 4 adet boş priz elde edilebilmektedir.

bu koskoca kainatta bu kadar efor sarfedip de bu kadar az getiri veren başka bir eylem zannımca yoktur.
  • fraktal oluşturur.
  • günün birinde markete yoğurt almaya gidilmişken tesadüfen 6'lı bir priz görüp alınsa da, eve gelindiğinde tüm fişleri çıkarmaya ve tekrar takmaya üşenileceği için verimsiz ancak sonuç itibarı ile (ne yazık ki) kalıcı bir çözümdür.
  • üçlü priz takılan üçlü prizin fişi, bu fişin ait olduğu prize takılan üçlü prize takıldığında erke dönergeci kadar olmasa da sonsuz ve beleş enerjiye ulaşılabilir. kimse yıllar boyu nasıl düşünemedi lan bunu. basit ve insanlığa faideli bir eylem görüldüğü üzere.
  • bir tür enerji nakil hattı. az prizli evlerin olmazsa olmazı. günlük hayatın gizli kahramanlarından. derdi ancak yokluğunda anlaşılır.

(bkz: telefon şarj sırası)

(bkz: priz)
  • 3+3=5 ettiği durum

edit : anlamayanlar için görsel anlatım http://i.hizliresim.com/2rnp9j.png
hesabın var mı? giriş yap