• geçtiğimiz hafta çinili fırın'ın önünden geçerken marmara üniversitesi ülkücüleri'nin iftar yemeğini bu mekanda düzenlediklerine şahit olmuştum. mekan bayraklarla donatılmıştı ve teşkilat içeride iftar yapıyordu. muhtemelen bu fotoğraf da o yemekten sonra çekilmiştir.

yani demem o ki, bu haber diye ortaya saçtıkları ifrazat, dezenformasyondan başka bir şey değil.

mide bulandırıyorsunuz, daha fazlası değil.
  • haber yalan olmasına rağmen, halen sözlük ergenlerinin ülkücülere hakaret ettiğini görmek hiç de şaşırtıcı değil. yalan oğlum yalan. adamlar iftar sonrası fotoğraf çektirmiş, oda tv'de kendisine yakışanı yapıp hemen uydurma bir senaryo yazmış.
  • siyasi koşullanmaların, ideolojik ön yargıların ve kibirin insanı nasıl ahmaklaştırabileceğini gösteren ibretlik yalan haber.
  • protesto var diyorlar resimde bir tane doğu türkistan bayrağı yok, onuda geçtim pankart bile yok. ülkücülere küfür etmek için sabırsızlananların üzerine atladığı yalan haber.
  • fırsattan viral reklam olmasın
  • (bkz: facepalm)

sayın insanlar, romalılar! burada ilk ben paylaştım bu fotoğrafı ve açık şekilde daşak geçtiğimi söyledim nasıl bu hale geldi hiç bir fikrim yok ama durun, cidden ben üzülüyorum bu haber gerçek gibi paylaşıldıkça. ülkenin ülkücüsü mal, solcusu da mal olmasın bi zahmet başka ülkeye kaçacağım bu gidişle.

(bkz: #53112628)
  • ingilizce bilen ülkücülerin işidir çünkü china aynı zamanda çini anlamına gelmektedir
  • haber yalan ama boyle bir strateji de aslında gayet mantıklı olurmus.

şimdi doğruya doğru, ulkuculerin kendi halinde yaptiklari protestolari hicbir medya kurulusu gostermez. ama bu sekilde cok rahat kendilerine her mecrada yer bulurlar.

bir nevi gerilla pazarlama diycem ama gerilla lafi ters tepebilir simdi, bilemedim.
hesabın var mı? giriş yap