• aday olmayıp yerine proxy aday gösterdi, proxy adayı akp'yi destekleyince de sorumluluk almadan, özür dilemeden yoluna devam etmeye çalıştı. yıpranmamak için cb adayı olmadı, erdoğan'dan çok imamoğlu'nu hedef aldı ama başaramadı. imamoğlu partisini iktidar yaptı, özdağ da belediye alamadan başarısız oldu. twitterda düşük profil trollere bile cevap vererek siyaset yapılmayacağını öğrenemedi. bu saatten sonra cb adayı olsa da halkın gözünde bir karşılığı yok. geçmiş olsun
  • “düşmanla her türlü işbirliği içinde olan ve türk köylerini yakıp, masum binlerce insanımızı şehit eden hain ermeni çeteleri ve işbirlikçilerini, vatanın ve milletin selameti için tehcir eden devrin büyük komutanlarını saygı ve rahmetle anıyorum.” 24.04.2024 | ümit özdağ

#talatpaşa
    #enverpaşa
    #cemalpaşa
  • ekrem konusundaki söylemleri için kızıyordum da ekrem ve özgür özel’in arapça tabela mevzusunda baş göt oynattığını gördükten sonra yeniden hak vermeye başladım.
  • önce en muhalif biziz dediğiniz kendi partinizin lideri rte'ye 23 nisan'da şeyh cenazesine neden katıldığı hakkında, ıraktaki o fotoğraflar konusunda tepki göstersin de sonra başkaları neden yapmıyor diye çemkirirsiniz.

mesela chp'nin istanbul milletvekili ismailağa cenazesinde en ön safta neden cenaze namazı kılıyordu, o zamanlar kafanızı neden kuma gömüyordunuz?

ayrıca rte'nin 23 nisan'da şeyh cenazesine katılmasının neyini konuşacak adam, siyasal islamcı adam zaten kurucu değerlere, ülkenin kurucusuna karşı, bunu gizlemiyor ki. senin genel başkanın dahi uğraşmıyor artık bu konularla. bırak tepkiyi bak bugün özgür özel ile rte bir araya gelmiş, beraber baş başa görüşmüşler. kendi genel başkanınızın yapmadığını ümit özdağ'dan beklemek de ne bileyim. kafanız sanki çok karışmış gibi.

ümit özdağ'ın bu aralar gündemi emeklilerin geçinememesi üzerine.
    https://twitter.com/…dag/status/1783047777632539123

akp belediyesi altındaki kayseri'de suriyeli işgali
    https://twitter.com/…i38/status/1782808207175373057

mehmet şimşek'in surilere finansman karşılığında dünya bankasıyla anlaşması
    https://twitter.com/…dag/status/1782695868556050541

ha akp'ye altı dolu dolu yaptığı muhalefeti sözlükte gündeme getirmezler tabiki, ara sıra imamoğlu'na yaptığı haklı eleştiriyi gündeme getirip "özdağ hep chp'yi eleştiriyor" algısı satmaya çalışırlar.

merak edip özdağ'ın paylaşımlarını kendileri takip etmeye başlayan insanlar bu yalanlarınızı görüp sizden daha fazla soğuyor haberiniz olsun.
  • şu akp'yi eleştirmiyor diyenler siz erdoğan'dan ne bekliyorsunuz, bir eleştiriyi dinleyip hmmm galiba ben burda türk milletinin çıkarlarına ters hareket ettim kendimi düzeltmeliyim demesini mi? erdoğan kendinden bekleneni yapar sadece, erdoğan'ın eleştirileri dikkate alıp bu milletin faydasına işler yapacağına inanmak için henüz üç yaşına basmamış olmak gerekir.
    erdoğan tarikatçıdır, türkçü değildir. ümmetçidir. 6 okla alakası yoktur, böyle bir iddiası da yoktur. türk milletinin değil islam aleminin çıkarlarını önceler, 23 nisanı da diğer milli bayramları kutlaması da samimi değildir zaten, kendinden beklentim dürüstçe kutlamamasıdır.

ayrıca özdağ'ı takip ederseniz tarikatlar, sığınmacılar ve daha birçok konuda chp'nin söylemediğini (tercih mi etmiyor söyleyemiyor mu bilemem) söyler. ben henüz özgür özel'den veya imamoğlu'ndan ve hatta mansur yavaştan erdoğanın şu politikasıyla bu ülkeyi yıkmayı hedefliyor dediğini duymadım.
    ama akpeli dediğiniz özdağ'dan erdoğanın x politikası ile ülkeyi yıkmayı hedeflediğinden bahsettiğini defalarca duydum.

soğam meselesi için; soğan bizi kazıkladı da, şu yatıp kalkıp soğan sayıklayanlar siz ekmelettin'den başlayıp, seçim güvenliğini emanet ettiğiniz çelebi'ye, komple blok halinde desteklediğiniz ittifak yaptığınız mhp'ye, kk ya oy vermediğini itiraf eden şener'e, savcı sayan'a ve daha onlarcasına ne açıklama getirdiniz de soğan'a açıklama bekliyorsunuz.
    zafer partisine tek eleştiriniz soğan ise yukardakiler ve daha sayamadıklarım için chp'ye ciddi ciddi kin duymanız lazım değil mi?
    şu durumda, zamanında toz kondurmadığınız kk bile karşı safta değil mi size göre, en tazesi o bak, soğandan bile taze, kk için açıklamanız ne? 10 seneden fazla chp'nin başında kaldı herif.

bu arada ben zafer partisine oy vermenizi beklemiyorum, chp'ye verdiğiniz oyların karşılığını istemenizi bekliyorum sadece. kime oy verdiğiniz değil verdiğiniz oyun karşılığında talepleriniz önemli.
    verdiğiniz oy karşılığı belediyelerde daha önce şişirilmiş kadroların azaltılmasını, sığınmacılara adam akıllı baskı yapılmasını, dem partililere (ki bak oyları önemli değilmiş çıkardıkları adaya rağmen kazandınız) siktir çekilmesini bekliyorum. türk oylarıyla seçilenlerin türk milletinin çıkarlarını öncelemesini, türk gibi davranmasını talep edin kafi, yeter ki akp seçmeniyle aynı olmayın, yıllarca chp'ye neden oy verdim ben, chp bir yanlış yaparsa eleştiririz akp'li gibi değiliz diye. şimdi aktrollerden ne muamele görüyorsak aynısını görüyoruz hem de bu biz daha chp'deyken kk'yı eleştirdik diye başladı. bu böyle gider böyle yerleşirse rte bir seçim kaybetmiş ama çok güzel bir ülke kazanmış olacak, herkes onun istediği gibi bit kitle olmuş olacak.
  • dün gece rüyamda gördüğüm şahsiyet.
  • diğerleri siyahi çocuklarla şov yaparken, sarayda pazarlıklara oturmuşken halkın gerçek sorunlarıyla ilgilenen insandır.

yabancıya konut satışının tehlikesini bugün burnumuzun dibinde filistinde yaşıyoruz. ufak ufak alınan topraklarla bugün israil koca bir devlet oldu. ülkemizde de bu tehlikenin yaşanmayacağının hiçbir garantisi yok. türk vatandaşı daha 1 evini alamamışken elin arabının 100. dairesini alması kabul edilebilir değil.
  • " ama babası türkmüş" denerek verilmek istenen mesajı anlamayanların saldırdığı adam. başka çocuk mu kalmamış? açık bir şekilde paylaşılan görselde imamoğlu : " benim göçmenlerle aram iyi" diyor. yıllar sonra imamoğlu' nun ikinci erdoğan olduğunu anladığınızda zaman çok geç olacak.
    akp' yi eleştirmiyor diyenler ayrı komedi zaten. bu başlığın en beğenilen entrysine gidin bakın bakalım ne demiş. bu adam genel seçimlerde kazanma ihtimali en yüksek aday olan mansur yavaş' ı desteklemiş. mansur yavaş aday olsun diye uğraşmış. daha ne eleştirisi bekliyorsunuz?
  • şuradan izlenebileceği üzere akit tv'ye çıkıp "biz cumhuriyetle, atatürk'le sorunu olanlardan oy moy istemiyoruz. hepsinin canı cehenneme," dersen, son seçimlerde olduğu gibi en fazla %2 oy alırsın.

bizim millet dürüst siyasetçi sevmez. herkese mavi boncuk dağıtacaksın. selo'ya, kavala'ya selam göndereceksin, tarikat liderleriyle iftara katılacaksın, yozgat'ta bozkurt, diyarbakır'da zafer işareti yapacaksın, mültecileri entegre edeceğiz diye avrupalı bürokratlarla protokol imzalayacaksın, atatürkçü görünüp şeyh sait'i anacaksın.

gör bak o zaman oyların nasıl artıyor.
  • cumhur ittifakının gizli ortağı. s. oğan muhabbetini bu kadar kolay hazmetmesinin ve dahi hazmettirebilmesinin; mülteci meselesinden bile adeta "cehape" zihniyetini sorumlu tutmasının başka hiçbir açıklaması yok. aklımızla alay etmeyin.

(bkz: zafer partisi/@unknown artist)
hesabın var mı? giriş yap