• en çok ukte verendir, candır , sözlüğün geleceğinin teminatıdır.
  • şincik geçen büryan * aga sen bilirsin bu sanyang nası arabadır diye konuya girdi ve bir arkadaş ilgileniyor diyince de vazifeyi üstüme alıp ben yardımcı olmaya çalışırım diyerekten kendisiyle tanıştık... derken ha bugün ha yarın diye iş-vakit sürecini kovalarkene "ben parise gidiyorum var mı bir isteğin" dedi.
    bende her paris'e gidene dediğim gibi yolun itfaiyeye düşerse 2 foto çekil, selam söyle buralardan. eğer ki shop'una denk gelirsen de bi tişört bi sivitşört falan bak dedim gayri ihtiyari. biliyorum ki kısıtlı zamanda gittiği için vakit ayıramayabilir. üstelik birde ters bir noktada ise itfaiye hepten yaş yani...
    neysem hoop mesaj geldi "aganın buldum, bugün kapalıydı ama yarın oradayım" diye...
    derken 24 saat sonra bir mesaj daha "adamdan kavga dövüş aldım, nerdeyse üstündekini çıkarıyordu, yarın sende" dedi...
    anam te birkaç saat önce buluştuk. şaşırdım kaldım, paris itfaiyesinin * resmi tişörtünü hemi de naylonunda almış, fransızca konuşmak konusunda damar olan adamlara laf anlatıp yıldırmış.
    vallahi nice arkadaşım bu kadar israrcı olmazdı bu konuda açık söyleyeyim...
    tuttuğunu koparan derler ya hah utb'de tuttuğunu koparmanın da ötesini yapıyor.
    özetle koleksiyona çok değerli bir tişörtü daha ekledi. kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. beni son zamanlardaki en güzel hediye ile mutlu etti.
    iyi bir dost kazandığım için de ayrıca şanslıyım...
  • gördüğü her boş bkz'ı ukte veren suser. halbuki çoğunun başlık yönlendirmesine baksa çıkartacak ne olduğunu.
  • ara sıra cs server'ında karşılaşıyorum kendisiyle. öyle bir oyun tarzı var ki; etliye sütlüye karışmaz, frag derdi yoktur, yeri geldiğinde kendi takım arkadaşına ateş eder yeri gelir tabancayla öylece bekler, hareketleri slow motion gibidir vs... değişik bir oyun anlayışı var. en sevdiğim yanıysa asla pes etmez. her el ısrarla ölmesine rağmen saatlerce takıldığını bilirim. bence zamanla gelişecek oyunu, yeter ki zaman buldukça takılmaya devam etsin bizimle.
  • sahil çimenlerinde orgy 13 zirvesinde tanıştığım, talihsiz bir kaza sonucu yardımlarını gördüğüm yardımsever insan.şöyle ki hastanede salvador dali ile beraber benim için koşturmalarına, zirveyi bırakıp hastaneye yetişmesine/ yetişmelerine ne desem kifayetsiz kalır, müteşekkirim.
  • genellikle mevcut başlıkların türkçe karaktersiz hallerini ukte olarak veriyor.
  • tam bir "buna içilir" adamı...

nicki kolay anlaşılmadığı için, özellikle kalabalık ve gürültülü ortamlarda karşısındakinin nickini tespit edip "ben sana mesaj atarım" repliğinin ve kolaylığının mucidi.

"sana içilir be adam."
  • bu gece, ısrarla şahsıma "entrylerini yedekle.." uyarısında bulunandır. gaipten ses mi duydu ne?
  • pek hatırşinas ve vefalıdır.

- nasılsın?
    - aynı sefil.. sen?
    - aynı hasta ahahaha
    - hadi yaa :/ ya bu ayni hastalik mi yeniden mi kaptin sifayi?
    bahcene ilac sigara meyva falan atayim mi?
    - ahahahahah sabret yakında kafesime fındık fıstık atarsın ahahahaha
  • kefir içerek kafayı bulup, ay çıkar umuduyla komuta tokuşturduğumuz günleri * özlediğim, uzaklardaki dost. keyifli sohbetlerin adamı..
hesabın var mı? giriş yap