• üst edit: asıl başlık ''urfa'da cami kapısını kırmaya çalışan virüs'' olarak açılmıştı. başlığımın arkasındayım. başlıkta yazım hatası olmadığı halde, hadsiz bir moderatör benim yazarlık alanıma girmiş ve ifade özgürlüğümü kısıtlamıştır. yerini bil mod.

twitter'da gezinirken denk geldiğim virüs.

urfa için pek şaşırtmayan görüntüler aslında. caminin kapalı olmasını protesto edenler kapıyı kırmaya çalışıyor. corona virüsten daha tehlikeli olan, işte bu virüslerdir.

yıllardır bu cehaletiniz yüzünden bir adım ilerleyemedi ülke. o kadar uyarı yapılıyor hala cami derdinde yavşak. ulan siktir ol git evinde kıl neyin şovundasın. bu kişilerin tutuklanıp vatan hainliğinden yargılanması gerekiyor. içeride bol bol kılsın ne kılacaksa.

işte o virüs
  • toplum zararlısı bir mahluk. tek hücresinin yarısını kaybetmiş. yazık.
  • bakın ülke olarak çok büyük bir fırsatı kaçırmak üzereyiz. açın cami kapılarını hacı dayılar doyasıya yapsın ibadetini.
  • e bu cehaletle çok yaşasa ne olacak ki, zarardan başka.

human zararlısı, iman zavallısı.
  • cehalet virüsü beyin hücrelerini öldürüyormuş. kesin bilgi. yayalım.
    gerekmedikçe cahil insanlara muhatap olmayalım.
  • bir gecede imansız kaldılar.

sorsan kur'an-ı kerim'in türkçesini anlayarak 1 kez bile okumamıştır bu zat.
    ne olduğunu bilmediği, anlamadığı, hissetmediği sözleri arapça söylerse işte böyle sonuçlar ortaya çıkar.
    bağnaz ve cahil kişiler hem dine hem de insanlara zarar veriyor.

bu adam cahil cesaretiyle hareket ediyor. dünya ve insanlık için en zararlı tipler bunlar.
  • ahlakli bir birey olmanin dindar bir kisi olmaktan daha oncelikli oldugunu gosteren bir virustur .

normal zamanda cuma namazına gittigi şüpheli olan tiplerin boyle durumlarda aslan kesilmesi tamamen şov geregi. evinde namaz kilsa kimse gormeyecek ya , ondan böyle bir cahillik yapiyor. su kodugumun virusu de bunun gibi tipler yerine gider masum insanlari öldürür kesin.
  • (bkz: belgesel için çekilen haçlı bayrağını indirmek)

kayseri'deki bu olayda da benzer bilinçaltı devreye giriyor; müslüman türk'ün dinine bayrağına dokunan gavurdur, ne olursa olsun karşı durulmalıdır. evet.
  • ulan urfalı olmasam sizin ne kadar dindar olduğunuza inanacagim amk.
  • urfadan sonrasını okumadım.
hesabın var mı? giriş yap