• kimse kusura bakmasın, gördüğüm yerde entry'i okumadan doğrudan eksi oyu bastığım edit türü.

edit dediğin şey şudur; entry'i yazarsın. altına daha sonra eklemek istediğin düzeltmeyi eklersin. bazı andavallar bir bok biliyormuş gibi illa ilginçlik olsun diye önce üst edit koyar orada düzeltmesini yapar. sonra da işin yoksa neyin düzeltmesi olduğunu bilmediğin düzeltmeyi okuyup arkasından entry'i okursun.. en sonunda da entry'i anlamlandırmaya çalışırsın.

kardeşim, ben başlığı açtığımda neden ilk olarak senin düzeltmeni okuyayım? önce entry'i okuyup ardından düzeltmesini okumam gerekmiyor mu? hayatın olağan akışı bu değil mi?

gerizekalı mısın arkadaşım?
  • ön edit 4: bakın siz böyle böyle diyorsunuz ama öyle değil

ön edit 3: sağolsun aradı, olayı tatlıya bağladık

ön edit 2: şerefsizseniz, şeref sizsiniz

ön edit: bazı mesajlar geliyor, öyle değil böyle diye

bugün başıma gelen olay
  • gerizekalilik
  • icat edenin gelmişini geçmişini sikeyim.
  • sözlükte virüs gibi yayılmaya başlayan edit türü.

entry'lerin kıçı başı belirsiz oluyor bunun yüzünden. bu editi yapan gerzek sanıyor ki sözlükteki herkes saniye saniye, pür dikkat, kendisinin entry'sini takip ediyor. dolayısıyla orijinal entry'nin nerede başlayıp bittiğinin kolayca anlaşıldığını sanıyor embesil.

yapmayın lan bunu. vallaha bak matah bi' şey değil. özenmeyin. yapmayın.
  • saçmalık. hiç okuyasım gelmiyor. konuyu bilmeden neyin editini öğrenmek isteyeyim ki?
  • bir baslik bunla başlıyorsa kesinlikle okumaniza gerek yok. gerisi zirvaliktir çünkü. bu kadar da eminim.
  • bunu lütfen yapmayın ya lütfen.

konunun akışını o kadar bozuyor ki.

özellikle rezalet ve mağduriyet başlıklarında çok rastlıyorum. başlığa bi gidiyorsun. konu neymiş anlamak için ilk entrye bi bakıyorum aman allahım.

9 tane "üst edit" var. bambaşka bi sürü tırı vırı yazılmış.

konun aslı aralarda bi yerde kalmış. yani kendi yazdığını kendi açtığınız başlığı kendiniz hançerliyorsunuz.

lütfen yazı akışına uygun kalın. edit ve notları aşağıya ekleyin. kimsenin üst edite ihtiyacı yok. bir düzeltme olacaksa aşağıda olur.
  • sistematik olarak engelliyorum bunu yapanları. dünya görüşüm başka her şeyde uyuşsa bile bu tek başına boşanma sebebi.

yapmayın bunu. kimse sizi o kadar merak etmiyor. başlığın hatırına okunuyorsunuz.
  • yapmayin. amina kodumun denyolari, yapmayin.

yapacaksaniz da adam gibi yapin, ana konuyu çizgiyle falan ayirin. sadece "mal" diyelim. kufur etmeyelim.

adam ust edit demiş, edit nerede bitiyor konu nerede basliyor belli degil amk.

gerizekali got evladi. editi uste yapacaksan bittigi yere bir ayrac koyman lazim sikiiiiik. sikik.

ya amk kafa calismasi bu kadar zor mu ya.
hesabın var mı? giriş yap