• dalga geçer gibi gelmiş açıklamadır. 20 günlük kuzu yenir mi tepkisine yer önerisi vererek cevap vermiş. *
  • kuzuyu vedat milor kestiriyormuş algısı yaratanlara gerekli cevabı vermiş. adam kesici değil yiyici.
  • doğruyu söylemek gerekirse antikarnivorlarla taşşak geçmiş :)

hadi ama, haksız da olsa, etik olmasa da, dünya nüfusunun tamamına yakını gibi yiyor işte. ne yapalım şimdi linç mi edelim adamı? konuştuk bitti. ayrıca adam ciddiye almamış zaten, açıklamaya bak :)
  • abi milletin yaptıkları niye size batıyor anlamıyorum? abi sama etik değilse yeme.. adamın da belki ona göre senin bazı davranışların etik değil ne olacak?? bi adamın teki çıkıp müslümanlık etik değil dese kurban bayramı oluyor reis çatır çatır kesiyolar dese o onun bileceği bişeydir. algı ve bakış açısı.. ama sürekli bi yerlere çekmenin bi anlamı olmadığını düşünüyorum.
  • vedat milor alenen billur geçmiş. şimdi de koç savaşçıları ile başı derde girecek.
  • o ribera del duero bölgesinin de gözü körolsun, arkadaşım yenmez ya yenmez...ulan bir hayvanı öldürüp yiyoruz önce bari yaşamasına izin verin be vicdansızlar...
  • yaptığı açıklamayla adam gibi adam olduğunu yine kanıtlamıştır.
  • herşeyle uğraşın vedat abi ile uğraşmayın , adam ahtapot aşkına ne telefonlar harcadı
  • okumadığım/tınlamadığım açıklama. çünkü adama büyük bir antipati besliyorum.
hesabın var mı? giriş yap