• ya da kime ne benim whatsapp'a en son ne zaman girdiğimden diye düşünüyordur?
  • last seen'i kapatan kişi sevilense whatsapp'ten bir hayli soğumanızı sağlayabilir.
  • aklıma bir arkadaşımın "kanka xxx'in last seen i kaç baksana" sözünü aklıma getiren gereksiz özellik.
  • samimiyetsiz
  • kaçak et kesiyordur.
  • "birinden mi saklanıyor ? kimden kaçıyor ? bu ne gizemdir? ow çok gizemli"

gibi düşünceleri aklimiza getirmek isteyen insan. ama öyle olmuyor be gülüm. ilgi çekmeye çalışıyor deyip geçiyoruz..
  • çığ gibi büyüyor maalesef durduramıyoruz bu kişileri. ama ben bu hareketin zincirleme bir reaksiyon olduğunu düşünüyorum. herkes listesinde önem verdiklerinin davranışlarına göre hareket eder. benim şahsen listemde yüzlerce kişi olmasına rağmen, önem verdiğim 5 kişiden 5' ninde lastseen' i kapalı olduğu için bende kapamakta bir sakınca görmedim.
  • gayet samimi umrumda değilsiniz mesaji veriyor olabilir,ya da benim gibi cok girmedigi için öylesine kapamiş.yani cok anlam yüklememek lazim iki tikla lastseen'i açip diğer kategoriye geçebilir çünkü.
  • başkalarının en son ne zaman ya da ne sıklıkta online olduğuyla ilgilenmeyen kendisininkinin de başkalarını ilgilendirmediğini düşünen insandır.
  • ayrıca mavi tik kapatmıştır. ne dost olur ne sevgili.
hesabın var mı? giriş yap