• kaç senedir kullanmadığım halde kendisine olan nefretimin sönmediği işletim sistemi benzeri facia. dönemin ortalama bilgisayarlarının kaldıramayacağı gereksiz ve anlamsız bir web entegrasyonu, yavaşlatan görsellikler ve tonla saçmalık için ms'in üzerine para istediği yazılım. nazilerin kitap yaktığı gibi, windows me paketlerini üst üste yığıp tutuşturmak istiyorum.
  • teknik destek verdiğimiz bir müşterimizin, telefonda bağıra çağıra "bunu bana satanın daaa, bunu piyasaya sürenin deee, milyar dolarıyla villasında oturan o tipsizindeeee" diye başlayan, çok daha eğlenceli bir biçimde süren küfür silsilesini bana zaman zaman hatırlatan, işletemeyen işletim sistemi.
  • microsoft'un bunu cikarma sebebi, baska hicbir extra patch veya add-on'a gereksinim duymadan windows 2000 mimarisinin en onemli ozelligine (bkz: active directory) ulasabiliyor ve uzerinde islem yapabiliyor olmasiydi...

tabi, -sadece- bunu duzgun yapabiliyor ve baska -hicbirsey- yapamiyor olmasi korkunc...
  • ks, windows mavi ekran.
  • windows mistake edition
  • uyuyunca uyanamayan garip bir windows. microsoft'un windows me'yi neden bu kadar uykusu ağır şekilde tasarladığını merak ediyorum.
  • guru'nun yerinde olsam, hani denk geldiğimizde yüzümüzde tebessüm oluşturan, ssg ile microsoft, windows vb ---> sun, unix vb. sataşmalarında windows me'yi çotadanak red alert'teki atom bombası olarak kullanırım.
  • sırf hızlı acılıyormus süsü vermek için windows yuklenirken çıkan "windows me" resmini(logo,yazı vs...) windows 98 e oranla cok daha kısa gosterip diğer asamalara geciyor.sanki 'aaaa,ne kadar hızlı yukluyor hakkaten,resim bile biranda gözüküp gitti'' diyecekmişiz gibi.kronometre denen bişey var
  • "windows yourself" cevabi verilesi istek cumlesi.
  • ms-bakin bakin bu yilda bi$i cikardik hadi ko$un alin (eheheh gene koduk paranin mna)
    user-aa ya$asin windows`un yenisi cikmi$ hadi hemen alalim
hesabın var mı? giriş yap