• bir kari koca arasinda bundan daha iyi bir diyalog olamaz ..

b-ben e-esim kocam beyfendi .

evde tamirat yapilacaktir ,bizde en yakin magazaya gidip mutfak lavabosu icin garbirator (copu ogutme makinasi )alacagiz makine lavabonun altina monte ediliyor ,iki model arasinda kaldik .makinelerden birisi lavabonun kapagi kapanir kapanmaz otamatik olarak calisiyor ,digeri daha eski bir model lavabonun kapagi kapatiliyor ayri dugmesi var dugmesinden calistiriliyor ..
    ıki model arasinda sorun yasiyoruz esim tutturdu illa en son model ,daha kaliteli olani en iyisini alalim diyor ..
    aradada 200$ fark var bende aman ya bosver iste garbator olsun ,kaliteli olmasi sart degil diyorum tabi esim beni ikna edemeyince daha fazla dayanamadi ve bana birazda beni anlamaya calisarak ..

e-ben hep her seyin en iyisini en guzelini ,en kalitelisini almaya calisiyorum sen neden oyle degilsin ,gecistiriyorsun ucuza bakiyorsun dedi ..

b-iyide bu hep boyleydi yillardir ,biz tam olarak zaten bu sebebten evliyiz dedim ...

esim o hazir cevap ,herkese laf sokan esim 5-10 dakika kendine gelemedi ,onun o surat ifadesi simdi bile dumura ugramis yuzu aklimda ......

edit-gelen mesajlardan anladigim kadari ile herkes esime acimis ama gercekten oyle acinacak bir durum yok hatta kendisi benim saf oldugumu bildiginden bu guzeldi diye beni tebrik etti ,ayrica evlenirken ben ask evliligi yaptim ,esim mantik evliligi ...
  • +bu elbise ne kadar acaba ??
    -onlar sadece 38 bedene kadar efendim.
    +onlor sodoco otozsokoz bodono kodor ofondom. orospu.
  • + ay burnum tıkanmış benim.
    - içine kaya kaçmıştır.

mizahını skeyim aşkım.
  • tuvalette oyun oynayan kardesimi gören babam sinirlenir ve anneme

b: xyz cocuk tuvalette oyun oynuyo götür cocugu hasta olacak

a: kizma hemen cocugun bagisikligi güclenir

b: iyi gel bok yedirelim o zaman
  • ürolog arkadaşa geçenlerde çingene bayan bir hastası geliyor ve aralarında şu diyolog geçiyor:

- geçen sefer istanbul'a gittim yine gidicem. geçen sefer böbrek ağrım oldu yine olur mu?
    - ne bileyim sen yanlış yere gelmişsin müneccime gitmen gerekir!
    - o bölüm nerede?
  • spiritual void: hani bi kız vardı senin fotoğraflarına yorum yazıp duruyordu. n'oldu çıktınız mı onunla?
    sirjohn: haha! evlendi ya o kız bi arkadaşımla. (trakya ağzı)
    spiritual void: kimle lan?
    sirjohn: bi arkadaşımla.
    spiritual void: arkadaşımla çıkıyor olmaz öyle şey demiyor muydun zaten?
    sirjohn: yok öbüründen ayrılmıştı. hakikaten, bak şu kızın yaptığına!
    spiritual void: yabancıya gitmemiş.
    sirjohn: hahaha!
  • arkadaşlarla yemek yemek için bir yere gidilmiştir.yemekler yenildikten sonra kız arkadaş arkadaşıyla konuşur telefondan.arkadaşı resim gönderir devamlı bizimki de eğlenmek maksadıyla resimlerimizi çekip göndermektedir masada yaşça büyük olanın resmi gönderilir yorumlar yapılır gülünür eğlenilir sıra en küçüğüne gelir (yaşı 22 yani bendeniz ) resim çekilir gönderilir gülünür eğlenilir fazla uzatmadan bırakır derken masada ki diğer elemanın serzeniş eder;

- benim neden resmimi çekip göndermiyorsun ?

(tabi sadece şaka mahayetinde)

kız arkadaştan soranı dumur eden bizide gülmekten karnımıza ağrılar girmesine sebep olan cümleler dökülüverir:

- kimlerle oturuyosun diye soru sormasın diye resmini göndermiyorum..
  • geçen gün metrobüs'te yanımda oturan kızın cep telefonunu dikizledim. bunu hep yapıyorum. dikizledikçe kendimden midem bulandı. şöyle bir diyalog yaşanıyor "fatih" isimli eski sevgilisi veya eski eşi ile...

birkaç kez sil-yaz yaptıktan sonra

1. sms: aşkım lütfen cevap ver çok önemli bir şey söyleyeceğim.
    akabinde 1. arama: cevap yok

2. sms: aşkım neden böyle yapıyorsun önemli bir şey söyleyeceğim diyorum sana.
    akabinde 2. arama: cevap yok.

3. sms: sadece bir şey söyleyip kapatacağım söz veriyorum.
    3. aramadaki 3 saniyelik konuşmada kızın ilk sözü:

ya niye öyle yapıyosun sen bana niye cevap vermiyosun-tık
  • bir diziden duyulmuş ardından benden "vohey voheyyy" sesleri çıkartmıştır.

-aseton nerede?
    +niye ki güzel oldu.
    -nedeni bu işte, çok güzel! benim görmem için sürmemişmiydin ? silelim artık başka p*çler görmeden.
  • müşteri gelir,
    m:merhaba
    o:merhaba buyrun hosgeldiniz
    m:selami akgün
    o:aleykümselâm
    m:!!!
    m: adımı söylüyorum.

tüm şube -başlığa atfen söylüyorum- yarıldı. herkes masanın altında, ben de gülmek istiyorum ama yemiyor tabi adam kızgın bir boğa gibiydi
    hayır gelip adını neden söylüyorsun. adın madem bu kadar ofsayt söyleme kardeşim. sonra da sinirlenmenin ne alemi var..
    bu olayı test edebilirsiniz, birine selami akgün diye seslenin.
hesabın var mı? giriş yap