• arkadaşım feysbuk'ta yaşadığı şehri anlatmış: yazları sıcak ve kurak, kızları soğuk ve rahibe.
  • bir arkadaş:

"fidanlar ağaca, ağaçlar ormana, ormanlar ağaoğluna dönmeli yurdumda !"

başka bir arkadaş:

"benim tıp fakültem dünya diabet günü için bilimsel toplantılar düzenleyip hastaları bilgilendiren arkasından da ikram olarak şeker ve meyve dağıtan bir sağlık kuruluşu ... yeminlen adamlar işi biliyor"
  • "plastik cerrah degilim ama cok guzel göt kaldiririm:))"
  • " hakan şükür'ün maç yorumu yaptığı şu ülkede, recep tayyip erdoğan'ın at yarışı anlatması da normal karşılanabilir. problem yok yani. "
  • ''ikea'dan bi kutu helva aldim, kutunun icinden un seker ve yag cikti.. boyun devrilsin ikea.''

altındaki yorumda şöyle;

_ küçük tüpte cıkması lazımdı :)

_tüp diye alirsin onun icinden de hidrojen ve sodyum sülfat cikar ayri ayri paketlerde :/
  • fm 2013'te besiktasi sectim feda diyip ucretimi indirdiler aq.
  • geçen yatağıma uzanmış yıldızları izleyerek düşünüyordum ve kendi kendime dedim ki : "bu evin çatısı nerde amk?"
  • 100 kişiye eski sevgilisi hakkında ne düşündüğünü sorduk 10 popüler nesli tükenmiş hayvan türü öğrendik.
  • ben 90'lı yıllarda 2000'li yıllar için uçan arabalar falan hayal ederdim. yıl 2012 oldu kumandayı hala dizime vurarak tamir ediyorum amk.
  • metrobus: bi san...pard...pard...bi müsad...bi san..hanfe...çok pard...beyf....geçeb...(inemedi)"
hesabın var mı? giriş yap