• rusya'ya gitsem nüfus 9 ayda iki katına çıkar.

@1 o kadar doğurabilecen mi lan?
    @2 doğurganlığı ile gurur duyuyor.
    @3 ne kadar doğurabilirsin ki?

bu üçlü sikertme aynı dakikada vuku bulmuştur.

(bkz: threesome)
  • başlık: dedem hafız soruları alayım

entry: kaç gb panpa

http://www.incisozluk.com.tr/e/164935777/
  • başlık: aga düşünebiliyor musunuz

entry:
    aga düşünebiliyonuz mu cidden herkes ciddi ciddi sıçıyor yani bugün en bürokratı da olsun en ünlüsü de olsun veya büyük gözüyle baktığımız bir kişi olsun patır patır sıçıyor sonra bokunu siliyor mendille taharet falan alıyor yani valla böyle olduğu zaman kimseyi ciddiye alamıyorum ben, mesela birisiyle konuştuğum zaman veya bir akademisyenle konuştuğum zaman onun sıçış pozisyonu aklıma geliyor gülme tutuyor beni ciddiye alamıyorum napmam lazım üniversitede çok problem olmaya başladı.
  • keşke kafa dengi bir kaç ekşici toplaşsa da şu sözlüğe biraz heyecan katsa...
  • başlık: namık kemal fıkraları paylaşalım lan

namık kemal bilimadamları ile transanlatlantik bir gemi yolculuğuna çıkmış. rus bilimadı malafatı çıkarı okyanısa salmış ve "suyun sıcaklığı 5 santigrat" demiş. japon bilimadamı daldırmış ve "yanılıyorsunuz suyun sıcaklığı 5.3 c derece" demiş. derken namık kemal küheylanı daldırmış ve "beyler sıcaklığını bilmem ama derinliği 17.5 metre" demiş.

(komidin piero ?, 21.03.2010 01:37)
  • başlık: nişanlım ve annesiyle alışverişe çıktık sokak ortasında altıma sıçtım

ben ankara'da kalıyorum. nişanlım ise istanbul'da . düğün alışverişi yapmak için trenle yanına gittim. sabah 4 tane haşlanmış yumurta yemiştim, üzerine bunlar da acılı çiğköfte yapmışlar ikram ettiler, bağırsak hareketlenmeye başladı. tuvalete girecektim ama ikisi de hazırlanmışlardı. utanıp bekletmek istemedim. hem s.çarken sesler duyulurdu. neyse çıktık, bunlar gelinlik bakıyo ben ise iyice sıkıştım, kıvranıyorum. görevli kıza tuvalet var mı diye sordum alçak sesle ama "maalesef" yanıtını aldım. neyse burdan sonra yemeğe gideriz orada illa ki tuvalet olur. dayan oğlum cihan dedim, got loplarımı iyice sıkmaya başladım. bağırsaklar resmen b0kla doldu boşalt bizi diye yalvarıyor. daha benim damatlık seçmem gerekiyor bir de. bana ilk önerilen damatlığı denemeden paketlettim. benimki "ya aşkım biz de bakalım dene" filan dedi ama ben geberiyorum. "evde bol bol bakarız, dükkanda deneme kabininde insan anlayamıyor. olmazsa gelir değiştiririz" diyince aklına yattı bu da satın aldı, çıktık. az ileride büyük bir kebapçı var, oraya daha önce girmiştim temiz ve çift tuvaletleri var. gelin dedim şuradan bir şeyler yiyelim. bizim gerizekalı ay yok ya kafeye gidelim oranın çok güzel tostu var diyo. valide eve gidelim dolma yaptım diyo. ben iyice morardım, terlemeye başladım bayılacam. göt kaslarım iyice ağırlaştı tutamıyorum. benim halimi farketmiş olacaklar ki elindeki çantaları bırak dediler. ben çantaları bırakmak için hafif eğilmemle beraber g0t kaslarım gevşedi ve ani bir osurukla beraber bir tutam b0k fırlattım. hemen geri sıktım gotumu ama çok geçti. hemen peşine ikinci dalga geldi. daha şiddetli şekilde ve sıvı bir şekilde aktı gotumden. kaynana ve nişanlım bana bakıyorlar ben ise artık salmıştım kendimi. gözlerine baka baka sıçıyordum yolun ortasında. paçalardan bildiğin çamur gibi akıyordu. bizimkiler şok olmuş dona kalmıştı. ben ise gevşemenin vermiş olduğu rahatlıkla osura osura sıçıyor, bir yandan ise tebessüm ederek ağlıyordum. işim bitince kendime geldim, benim damatlığın olduğu çantayı kapıp kaçmaya başladım. paçalardan bok sıçrata sıçrata kaçıyordum. artık her şey bitmişti. ardıma bile bakmadan tren istasyonuna kadar koştum. damatlık çantasını almamın sebebi tuvalette üstümü değiştirecektim. trene girdim doğruca tuvalete attım kendimi. tren de hareket etmeye başladı. soyundum önce. boklu donu ve pantolonu tuvaletin küçük penceresinden dışarı fırlattım. bacak ve gotteki bokları da tuvalet kağıdıyla kabasını temizledim. o sıra babama mesaj attım beni istasyondan alın diye. sıra geldi damatlığın pantolonunu giymeye. poşeti bi açtım. 4n4n1 s..yimmm.... yanlış poşeti almışım. içinde kocaman gelinlik var. oturdum tuvalete ağlamaya başladım çıplak bir şekilde. insanlar tuvalete girmek için sürekli kapıyı yokluyorlar. çık artık hemşerim diye yumruklayanlar var. saatlerce bekledim. tren, ankara istasyonuna varmak üzereydi. çaresizce gelinliği giyindim. tren durur durmaz kapıyı açıp aniden koşmaya başladım. insanlar bana bakıyordu. az ileride ise babam beni karşılamaya gelmişti. ailecek gelmişler damat beyimizi alalım diye. gördükleri manzara ise gelinlikle ortada deli gibi koşan oğullarıydı
  • başlık: amk 1 kilo pamukla 1 kilo demir eşit falan değildir

eşit diyenin de aklını gibeyim ayağıma 1 kilo pamuk düştü bir gibim olmadı ammavelakin 1 kilo demir düştü öldüm sandım acıdan kıvrandım bu yüzden 1 kilo demir nerden baksan bi 3 4 kilo vardır
  • bu ronaldo kadar mal insan olamaz anasını satayım görsel

olum o kadar paran var popülersin alsana ilik gibi sarışın rus bir hatun çoluğun çocuğun güzel olsun gidip almışsın çingene gibi kariyi çocukların da sulukuleli tırnakçı cemil abinin piçlerine dönmüş
  • başlık: darwin adam mıdır?

entry: ibne maymun yaptı hepimizi

https://incisozluk.co/w/darwin-adam-mıdırrr/
  • inci sözlüğe yapay zeka bir yazar getiriliyor. devamında efsane başlık güncel bir mizah ile hatırlatılıyor. görsel
hesabın var mı? giriş yap