3708 entry daha
  • eda bugrasıyla evlenmek için final yaptı. şimdi evlencek ve storylerden gördüğümüz gibi insta mom olucak. mantar gibi çoğalan türkinfluencer linkcilerine bi yenisi geliyor herkese geçmiş olsun. buğrayla gidişatı da kraliçe dizisinde gibi. buğranın zerre saygısı yok buna. keşke yanında doğan gibi kenan izmirzalioğlu gibi tiplerle evlenseydin be eda bitirdin kendini.
  • bugün çok duygusalım, her şeye ağlıyorum.
    akşam da yasak elma bitiyor. biraz da ona ağlarım. yasak elma'ya artık baştan izlemeye başlarım. off..
  • bugun final yapacak, izlerken cok eglendigim dizi. son bir kac bolum iyice uzatma amaci ile yapildigi icin izlemesem de oncekilerde ender, yildiz, caner'in atismalarini cok sevdigim icin izledim yillardir denk geldikce. zaten izledigim tek turk dizisi idi.
    herkesi mutlu edecek bir finalle bugun son bulacagini dusunuyorum.
  • son bölümleri o kadar kötüydü ki finalini izlemek içimden gelmiyor.
    edit: tahmin ettiğim üzere, dizinin şanına yakışır bir final olmadı. son derece vasat, hatta berbat bir finaldi.
    bu dizi zirveyi şahika ve ender’in beraber gecekonduya düştüğü sezonda gördü. son sezon bayağı vasattı.
    yine de teşekkürler. ülkedeki nadir güzelliklerden biriydi son 6 senedir. bitmesine üzüldüm.
  • 6 senelik dizinin finalini merak etmiyorsak bence bir yanlışlık var bu işte. birsen altuntaş ve fragmanlar sağ olsun final bölümünde ne olacağını a'dan z'ye biliyoruz. halbuki bu dizinin finalini hep merak ederdim böyle mi olacaktı?
  • six feet under ve the good place'in felsefi yanini çok beğendim.
    breaking bad'in kusursuz matematigine hayran kaldım.
    this is us'in kaç bölümünü boğazım düğümlenerek izledim.
    friends'teki ross aşkım sorgulanamaz bile... bıraksalar behzat ç. üzerine kitap yazarım o derece.

amaa her kendimi kötü hissettiğimde ya da azıcık kafamı toparlayayım, kendime geleyim dediğimde yasak elma izlerken buldum kendimi. bu dizide sunulan dünya o kadar gerçeklikten uzak bir güzellikte verildi ki her seferinde mutlu etti beni..
    cookk sevdigim bir arkadaşımdan ayrılıyor gibiyim bu gece. garip bir hüzün çöktü üzerime.
  • son sezon ne kadar sıkıcı da olsa bittiğine üzüldüğüm dizi. aslında en beğendiğim bölümler şahika & hasanaaaliiii bölümleriydi. yine de genele bakınca beni güldürdüğü komik sahneleri için ekibe teşekkür ederim.
    edit: doğanın ölmesi beni anlamsız bir şekilde üzdü. halit ve çağatay için üzülmemiştim oysaki.
  • 2. sezondan beri bölüm kaçırmadığım dizim bu akşam bitiyor. üzgünüm hem de çok
  • final bölümünde sabancı-özge ulusoy skandalına el atmaları asasasasad. sonu nereye varacak bekliyoruz.
  • "sizi bulucam" diyen kadına,
    "hayatım final bölümü bu nereden bulcan??" diyen yıldız, herkesi yarmıştır.
70 entry daha
hesabın var mı? giriş yap