• biraz mutluydum, mutsuz oldum.

borçsuzdum, borçlandım.

sıradan vatandaştım; hain, terörist, dış mihrak, kafir, şerefsiz oldum.
  • şahdık şahbaz olduk amk. ne olacaz
  • 35 idim 40 oldum, başka da bir şey olmadı.
  • bekardım, evlendim.
    bencildim, baba oldum.
    evlattım, yetim kaldım.
  • - 5 yıl önce çok borcum vardı, hepsini ödedim. şimdi kredi vermek veya bes yapmak için arayan bankalara siktir çekmek yeni hobim,

- 5 yıl önce alım gücüm daha yüksekti, 3 kredi borcu ödüyor olmama rağmen tatilime pekala gidebiliyordum. şimdi borcum yok ama tatile gidemiyorum. allah vermesin hastaneye filan işimiz düşse boku yerim,

- 5 yıl önce kullandığım arabayı 4 yıl önce değiştirdim, şimdi böyle bir aksiyon almam mümkün değil. küba'da olduğu gibi 70 yıllık arabalarla geziyor olacağız herhalde,

- 5 yıl önce 6 ayda bir şımarıklığına telefon değiştirirdim, şimdi 3 yıldır aynı telefonu kullanıyorum. düşürdüm, ekranında ölü pikseller var, donmalar filan hiç önemli değil ölene kadar mokoko.

- 5 yıl önce de, 10 yıl önce de, 18 yıl önce de hiçbir zaman akp'ye oy vermedim. vicdanım rahat. ben de bu süre zarfında vatan haini ve terörist ilan edildim. neyse ki vatanımı ne kadar çok sevdiğimi kimseye kanıtlamak zorunda değilim.
  • iddialıydım, göt oldum.
  • pikachuydum, rayçu oldum.
  • evliydim,boşandım
    ev kadınıydım,bar işletiyorum
    orta halliydim,zengin oldum
    gençtim,yaşlandım
    güzeldim,çirkinleştim
  • 5 yıl önce şeriatın gelmesini isteyen hardcore müslümandım. tek kurtuluşun eski osmanlı'yı kurmak olduğunu düşünürdüm ve atatürk'ten nefret ediyordum. kısacası beynim güzel yıkanmıştı. ama sonra doğru yolu buldum. şu an müslüman değilim, laikliği savunuyorum ve en önemlisi atatürk'ü seviyorum.
  • turkiye de freelance calisiyordum simdi almanya da calisiyorum. sanki yeni bir hayata direk gecis yaptim.
hesabın var mı? giriş yap