• (bkz: sepet efendi)
  • ''faruk hızlı ve nazik bir servis elemanı...''

böyle bir kullanıcı yorumuna yer veren site. abi adam geliyor paketinizi veriyor parasını bir şekilde ödüyorsunuz ve gidiyor. bu samimiyet bu duygular ne zaman oluşuyor hiç anlamıyorum. ayrıca şu an ben de aynı restorandan sipariş verdim buyursun gelsin bakalım kimmiş bu faruk.

edit: sipariş vereli 1 saat 40 dakika oldu hala ortada yok. hele bi gel faruk.
  • fasulye arkadaşımızın ibretlik hikayesiyle hem güldüren hem düşündüren hikayesine konu olan bir internet sitesidir
  • bu site, tembelliği yüzünden dışarı çıkmaya üşenen insanın hazin ölümü şeklinde haber olma korkumu azalttı. bu nasıl açlıktan ziyade, bu nasıl tembellik lan benimkisi, çözemedim.
  • online yardım kısmında kullanılan kalıplar artık can sıkmaya başladı. siparişi verdiğim yer evime yürüyerek 5 dakika mesafede ama siparişim nerede diye sorunca "siparişinizin yolda ve size ulaşmak üzere olduğu bilgisini verdiler" şeklinde bir cevap alıyorum. gerçekten bu cevabı aldıktan 2-3 dakika sonra gelse siparişim gam yemiycem ama "size ulaşmak üzere" diyip 20 dakika sonra geliyorsa bi sorun var demektir sanki he?
  • an itibarı ile siteye erişim sırasında hata mesajı ile karşılaşılan web uygulamasıdır.
  • an itibariyle açılmayan site. açım ulan aç!
  • yokluğuyla insanları çaresiz afrika kıtasındaki insanlar gibi aç kalmaya mahkum edebiliyor. yemeksepeti yokken nasıl hayatta kalıp survive edebilmişiz vay amk arkadaş ya resmen evrim bu.
  • sayesinde survive etmek diye konuşan yazarlar tanıdığımız site. survive etmek ne lan, bu kadar ağzına sıçılamaz bir dilin.
  • önünde internet olup yemeksepeti çalışmıyor diye aç kalan insan, aynı zamanda yürüyen merdiven bozulunca mahsur kalan kişidir.

ayrıca üyesi olan yemek tedarikçilerine iyi baskı yapan sitedir. tırsıyorlar bunlardan baya.
hesabın var mı? giriş yap