• yemeksepeti'nin bünyesinde sipariş alan restaurantlardan birinin menüsünde "sos istemiyorum" adlı bir ürünün 1 tl fiyat ile satılıyor olması hadisesi.

görsel

merakımı gidermek için az sonra vereceğim siparişe 2 tane "sos istemiyorum" ekleyeceğim. 2 tane sos gelirse üşenmem "gelin bu sosları alın, ben sos istemedim" diye canlı desteğe bağlanırım.

edit: sipariş görseli eklendi.
    görsel

edit2: pizzacı aradı şimdi. aha dedim "beyefendi siz geri zekalı misiniz?" diyecek.. :)) sodexo çalışmıyormuş, yarın çeksek olur muymuş.. sos konusunu açmadı hiç. fırsatını buldun yapıştır tabii pizzacı, sen de yapıştır amk

edit3: sipariş geldi, sos yok. değerlendirmem 10-10-10 olacak. teşekkürler yemeksepeti ve pizzacı.*

edit4: tavuk topları için olan 2 tane ücretsiz sos hakkımı neden kullanmadığıma yönelik mesaj atanlar olmuş. abi ben kendimi ifade mi edemiyorum.. sos istemiyorum.
  • artık hiçbir şey almamaya bile zam geldiğini gösteren seçenektir.
  • akla şu karikatürü getirir

görsel
  • 1 adet sosun 1tl, 2 adet sosun 8,99 tl olması da oldukça ilgi çekici.
  • 10/10 rezalet.

büyük ihtimalle 'sistemsel bir hata' falan diyerek kıvıracaklardır.
  • 1 liraya hiçlik bildiğin piçlik.

tanım: 1 liralık çakallık yapılması durumu.
  • hiçlikte sadece kdv'nin mi olduğunu yoksa ötv'nin de olup olmadığını merak ettiğim satıştır.
  • bence minimum tutar kadar sos istemiyorum sipariş et, kurye gelip boş poşet uzatırsa saygı duyup helal edersin. hiç bir şey gelmezse şikayet et çağrı merkezi çalışanının mal olmasını izle.
  • isletmenin soslarina asiri bir guven duydugunu da gosterebilecek durumdur.
hesabın var mı? giriş yap