• linç etmeye geldim. sonra içeriği okudum. uzaklara bakarak gülümsüyorum. seni o kadar iyi anlıyorum ki yazar kardeşim, tek kelime etmiyorum formatla ilgili.

sevgili modlardan talebim, yazar olmak çok da önemli bir şey değilmiş zaten sizin patron öyle dedi, lanetlemeyin yazar arkadaşı.
  • gülün siz gülün bir kaç sene sonra hepimiz elimize bir direksiyon simidi alıp kafamıza huniyi takıp düt düt yeter düt düt diye gezicez.

bu arkadaşın bünye zayıfmış, erken gitmiş.
  • ilk defa sözlük formatına aykırı olduğu için bir başlığa ve entrye kızamıyorum.
    haklı bir serzeniş.
  • ''ülkenin formatını sikmiş herif, arkadaş sözlük formatını sikmiş çok mu?'' diyerek katıldığım isyandır.
  • silivri sakanizi sikeyim urkek orospu evlatlari.

ben yurtdisina tasindim ama annem babam hala turkiye'de gecim mucadelesi veriyorlar. alim gucleri giderek dusuyor ve tabi yasam standartlari da.

ne icin?
    7/24 tayyip guzellemesi yapan a haber'in sabah'in sahibinin 9,5 milyarlik vergi borcu silinsin diye.

guzelim ulkenin icine sictiniz icine!
  • hani şey olur ya filmlerde yeteeer diye uyanırsın birden, bi bakmışsın kabusmuş, keşke öyle olsa.
  • görsel
    başlığa bakıp linçe gelenler anlık.
  • aklıma; musluğu açtım tıpasını taktım şarkısını getiren başlık
  • (bkz: akp)
  • son 18 yılı en sade ve basit biçimde ifade eden bir isyan sözcüğü.

geçmişizin ve geleceğimizin ipotek altına alındığı, seçimlerimizin ve arzularımızın hiçbir öneminin olmadığı, yeryüzünün gelmiş geçmiş en boktan yönetimlerinden birini bizzat yaşadığımız kahrolası bir zaman dilimindeyiz. ne denilebilir ki?
    daha yüksek sesle;

yeter, yeter, yeter!
hesabın var mı? giriş yap