• az önce 34.bölümünü bitirip finale adım adım yaklaştığım dizi. evet mantık hatası dolu evet çok uzun çok bayıyor ama yurdaer okur karizması için izlemeye değer.
    --- spoiler ---

34.bölümün başında aylin öldüğünde yektanın aylin diye bağırması gerçekten beni çok etkiledi yürekten bi haykırıştı. ve o andan sonra konulan yekta ve aylinin anıları, yektanın hayatının gözlerinin önünden geçmesi, arka fonda çalan şarkı süperdi ve şarkının da yektanın, ayline evlenme teklifi ederken söylediği sözlerden oluşması bana anlamlı geldi. 34 bölümdür sadece 2 sahne böylesine güzeldi birincisi bu sahne ikincisi ailecek balık tutmaya gittikleri yektanın çocuklara balık tutmayı öğrettiği sahne
    --- spoiler ---
  • @1'i bulduk.
    https://vimeo.com/329853090

edit : black mirror dizisi - 1 sezon 2 bölüm.
    edit 2 : küfürlü olduğu için link ölmüş. ah yeni internet yasası ah.
  • gülün siz gülün bir kaç sene sonra hepimiz elimize bir direksiyon simidi alıp kafamıza huniyi takıp düt düt yeter düt düt diye gezicez.

bu arkadaşın bünye zayıfmış, erken gitmiş.
  • linç etmeye geldim. sonra içeriği okudum. uzaklara bakarak gülümsüyorum. seni o kadar iyi anlıyorum ki yazar kardeşim, tek kelime etmiyorum formatla ilgili.

sevgili modlardan talebim, yazar olmak çok da önemli bir şey değilmiş zaten sizin patron öyle dedi, lanetlemeyin yazar arkadaşı.
  • aklıma; musluğu açtım tıpasını taktım şarkısını getiren başlık
  • ilk defa sözlük formatına aykırı olduğu için bir başlığa ve entrye kızamıyorum.
    haklı bir serzeniş.
  • silivri dolaylarından bir türkü.
  • hani şey olur ya filmlerde yeteeer diye uyanırsın birden, bi bakmışsın kabusmuş, keşke öyle olsa.
  • (bkz: siktin formatı eyledin viran)

fakat helal olsun.
  • (bkz: z kuşağı)
hesabın var mı? giriş yap