• https://twitter.com/…rts/status/1393553845876269060

diz sakatligi nedeniyle avrupa sampiyonasini kaciracakmis. sahsen kendisinin bir hayrani olarak uzuldum cunku boyle ozel isimleri buyuk turnuvalarda izleyebilme sansimiz artik cok azaldi. zlatan icin de herhalde bir tek 2022 sansi kalmis oldu boylece.
  • euro 2020'yi ben kaçırsam bu kadar üzülmezdim.

canı sağ olsun. en büyük dileğim seneye şampiyonlar ligi'ne dönmesi.
  • şu adam kadar fenerbahçe forması ile görmek istediğim başka bir adam yok, messi, cr7 bile değil. bu adam bizde bir yıl da olsa oynamalı.
    fenomen ronaldo’dan bile iyi forvet bence.
  • ve kral şampiyonlar ligi'ne geri döndü. öldük öldük dirildik bee!

sezonun yarısını sakatlık ve cezalar yüzünden kaçırmamış olsa şampiyon yapacaktı milan'ı ama kısmet değilmiş. seneye artık.

85. dakikada girdiği maçı saymazsak ligde bu sezon 18 maçta 15 golü var. 4 maçı sakatlanıp erken terketti.

sonuç olarak 100 dakikada 1 gol.

yaşı 40.
  • euro 2020'de olmadigini bugün farkettim milli takima geri dönünce banko oynar zaten dedim meğer sakatliktan kacirmis turnuvayi.
    gelseydi bu kısır turnuvada yine kendine has imzasini atardi. büyük şanssızlık.
  • havaya fırlattığı top uzaydan görülebiliyormuş,doğduğunda doktorlara kale nerde demiş,kaleci ile yaptığı bir antremanda kaleci yorgunluktan ölmüş,ufakken en uzağa işeyen çocukmuş,top şeklinde sıçabiliyormuş,gol attığı kaleciler psikolojik tedavi alıyormuş her maçtan sonra kramponları eskidiği için atıyormuş,16 yaşındayken bosna'da kaçan kurbanlık danayı şut çekerek öldürmüş
  • söylenene göre los angelesa gittiğinde , los angeles artık bir tanrı bir de krala sahip demiştir. bunu lebron james i kastederek söylemiş. lebron ise buna karşılık bir formasını zlatan’a göndermiş.
    normal insanlar formayı alıp instagrama filan koyar kendi formasının yanına, kendi formasını da karşı tarafa gönderir.
    lakin zlatan bildiğimiz gibi deli olduğu için , lebronun gönderdiği formayı imzalayıp kendisine geri göndermiş.

edit: los angeles ,welcome to zlatan. afaghdhs…
  • (bkz: #126696100)
    hikayenin ilk kısmı söylenti değildir..
    ikinci kısmını başkası araştırsın.
    https://twitter.com/…ial/status/1013608033358774277
  • kariyeri boyunca avrupa’da oynadığı tüm takımlar, bu sene şampiyonlar liginde gruplarda yer alıyormuş.

(bkz: malmö)
    (bkz: ajax)
    (bkz: juventus)
    (bkz: inter)
    (bkz: barcelona)
    (bkz: milan)
    (bkz: psg)
    (bkz: manchester united)
  • alfa erkek kavramının vücut bulmuş hali. allah tipten alıp aurasına vermiş.
hesabın var mı? giriş yap